infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
RTV, AGD i FotoSprzet audio/videoGłośniki bluetoothPrzenośne radio JBL Tuner XL Czarne AS
Przenośne radio JBL Tuner XL Czarne AS
Opis
Przenośne radio JBL Tuner XL
Dopracowany w każdym szczególe

Potężny, krystalicznie czysty dźwięk
Wiadomości i prognoza pogody rano, a muzyka i programy rozrywkowe wieczorem — słuchaj swoich ulubionych stacji radiowych na częstotliwościach DAB/DAB+ i FM z krystalicznie czystym dźwiękiem JBL Pro Sound. Możesz szybko wybierać ulubione stacje dzięki 5 programowalnym przyciskom.

Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth
Słuchaj tego, co kochasz. Podłącz JBL Tuner XL do swojego smartfona lub tabletu za pomocą Bluetooth i szybko przełącz się z radia na swoją listę odtwarzania.
Słuchaj tego, co kochasz. Podłącz JBL Tuner XL do swojego smartfona lub tabletu za pomocą Bluetooth i szybko przełącz się z radia na swoją listę odtwarzania.

Bateria i wyświetlacz
Wbudowany akumulator pozwala na słuchanie przez 15 godzin. A na czytelnym wyświetlaczu możesz szybko odczytać przesuwające się informacje na dużym, podświetlanym wyświetlaczu.
Wbudowany akumulator pozwala na słuchanie przez 15 godzin. A na czytelnym wyświetlaczu możesz szybko odczytać przesuwające się informacje na dużym, podświetlanym wyświetlaczu.

Specyfikacja techniczna
| Moc głośników (RMS): | 10 W |
| Głośniki: | 2,75” |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Litowo-polimerowy 11,7 Wh |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 4.2 |
| Radio FM: | tak |
| Klasa szczelności: | Wodoodporności IPX7 |
| Złącza: |
AUX -1 szt. USB-C - 1 szt. |
| Pasmo przenoszenia: | 70 Hz – 20 KHz |
| Stosunek sygnału do szumu (S/N): | > 80 dB |
| Zakres częstotliwości: |
DAB: 174,928 MHz – 239,200 MHz (pasmo III) FM: 87,5 MHz – 108 MHz (zależy od kraju) |
| Czas pracy: | do 15 h |
| Czas ładowania: | 4 h |
| Wymiary: | 145 x 167 x 103 mm |
| Waga: | 1,15 kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
