infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Przenośne radio JBL Tuner 2 Czarne
Opis
Przenośne radio JBL Tuner 2
Dopracowany w każdym szczególe

Krystalicznie czysty dźwięk
W kuchni. Przy basenie. W parku. Teraz brzmienie ulubionych stacji DAB/DAB+/FM można zabrać ze sobą wszędzie, gdzie się chce. JBL Tuner 2 to kompaktowe przenośne radio, które zachwyca krystalicznie czystym dźwiękiem JBL Pro Sound oraz zapewnia obsługę technologii Bluetooth oraz do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu. Ulubione stacje radiowe zachować można dzięki 5 programowalnym przyciskom, które ułatwiają ich późniejszy wybór.

Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth
Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth sprawia, że można słuchać tego, co się lubi. JBL Tuner 2 wystarczy połączyć ze swoim smartfonem lub tabletem za pomocą Bluetooth i wygodnie przełączać się z radia na ulubioną playlistę.
Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth sprawia, że można słuchać tego, co się lubi. JBL Tuner 2 wystarczy połączyć ze swoim smartfonem lub tabletem za pomocą Bluetooth i wygodnie przełączać się z radia na ulubioną playlistę.

Wyjątkowa budowa
Urządzenie ma klasę wodoodporności IPX7 i może być używane na zewnątrz, więc nie straszna mu żadna pogoda. Teraz, przez długie godziny, można słuchać wiadomości, prognozy pogody, muzyki i programów rozrywkowych – rano i wieczorem.
Urządzenie ma klasę wodoodporności IPX7 i może być używane na zewnątrz, więc nie straszna mu żadna pogoda. Teraz, przez długie godziny, można słuchać wiadomości, prognozy pogody, muzyki i programów rozrywkowych – rano i wieczorem.

Specyfikacja techniczna
| Moc głośników (RMS): | 5 W |
| Głośniki: | 1,75\" |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Li-pol 9,075 Wh |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 4.2 |
| Radio FM: | tak |
| Klasa szczelności: | Wodoodporności IPX7 |
| Złącza: |
USB-C - 1 szt. AUX -1 szt. |
| Pasmo przenoszenia: | 80 Hz – 20 KHz |
| Stosunek sygnału do szumu (S/N): | > 80 dB |
| Zakres częstotliwości: |
FM: 87,5 MHz – 108 MHz (zależy od kraju) DAB: 174,928 MHz – 239,200 MHz (pasmo III) |
| Czas pracy: | do 12 godzin |
| Czas ładowania: | 3,5 godziny |
| Wymiary: | 180 x 70 x 72 mm |
| Waga: | 543 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
