infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Mysz dla graczy Hunter 2
Opis
Mysz dla graczy Rebeltec Hunter 2
Profesjonalna mysz gamingowa

Prawdziwa mysz dla prawdziwych graczy
Profesjonalna mysz gamingowa Rebeltec Hunter 2 posiadająca sensor najlepszego producenta AVAGO5050. Dzięki dodatkowemu przyciskowi można szybko zmieniać DPI na czterech poziomach. Wyposażona jest w łącznie w 6 przycisków i rolkę. Korpus myszy wykonany jest ze stali dzięki czemu jej masa wynosi aż 185g. Teflonowe ślizgacze pozwalają na szybkie i precyzyjne ruchy z minimalnym oporem tarcia. Powierzchnia myszy jest pokryta cienką warstwą gumy dzięki czemu lepiej leży w dłoni. Kabel myszy jest w tekstylnym oplocie przez co jest mocniejszy i trudniejszy do zaplątania. Siła nacisku na przyciski to 70g. Przyspieszenie myszy wynosi 8G a szybkość odświeżania 4500fps. Zaprojektowana tak, aby celność i częstotliwość strzałów była jak największa.

Dedykowane oprogramowanie
Mysz współpracuje ze specjalnym oprogramowaniem dzięki któremu można zmieniać parametry myszy a także zaprogramować dodatkowe klawisze (także przy kombinacji z klawiszami klawiatur).

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | AVAGO 5050 (optyczny) |
| Czułość: | 800 blue /1200 green /1600 yellow /2400 orange ( przy użyciu software max rozdzielczość 2750DPI) |
| Interfejs: | USB |
| Przyspieszenie: | 8g |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Programowalne przyciski: | tak |
| Rolka przewijania: | tak |
| Podświetlenie: | tak |
| Waga: | 185 g |
| Dodatkowe informacje: |
Teflonowe ślizgacze Gumowana powierzchnia Metalowa obudowa Szybkość 4500fps Kabel w tekstylnym oplocie |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k |
| Adres: | Rot. W. Pileckiego 130A/8 02-781 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa