infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor zakrzywiony MSI 34" MAG 342CQR E2 | 3440x1440| 180Hz | 1ms | VA | 21:9 |
Opis
Monitor zakrzywiony MSI 34" MAG 342CQR E2
Doskonała jakość

Triumf na każdej płaszczyźnie
Zdominuj każdą rozgrywkę i wejdź na wyżyny gamingu z monitorem MSI MAG 342CQR E2. Doznaj flagowej płynności z częstotliwością odświeżania na poziomie 180 Hz oraz czasem reakcji 1 ms. Dzięki tym zawrotnym prędkościom wszystkie Twoje akcje dzieją się natychmiastowo, a Ty możesz cieszyć się większą precyzją w grach. Wsparcie dla technologii AMD FreeSync to pewność, że każdy mecz będzie wolny od zacięć obrazu i efektu rozerwania klatki.

Panel VA to Twój sposób na sukces
Ciesz się bezkompromisową rozgrywką dzięki matrycy VA, która zapewnia precyzyjne wyświetlanie obrazu o stałej jakości dzięki bardzo szerokim kątom wyświetlania. Dodatkowo zakrzywiony ekran pozwala jeszcze bardziej zagłębić się w rozgrywkę. Rozdzielczość UWQHD 3440 x 1440 zapewnia świetną szczegółowość wyświetlanych scen, masz więc pewność, że nie omijają Cię kluczowe informacje. 95% pokrycie przestrzeni DCI-P3 zapewni jeszcze bardziej precyzyjne barwy, wznosząc doświadczenia wizualne na nowy poziom. Planujesz mecz w późnych godzinach nocy? Tryb niskiej emisji niebieskiego światła zadba o Twoje oczy wyświetlając bardziej naturalne odcienie bieli.

Technologia AMD FreeSync i HDR Ready
Korzystaj z najlepszej jakości obrazu, nawet w szybkich grach. Technologia AMD FreeSync zapewni Ci synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co gwarantuje płynną rozgrywkę na najwyższym poziomie. AMD FreeSync oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, dzięki czemu zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Technologia HDR Ready sprawia, że obraz jest bardziej realistyczny i szczegółowy, z większym kontrastem i bogatszą paletą barw. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się bardziej wciągającą rozgrywką z wyraźniejszymi szczegółami i głębszymi cieniami.

Dostosuj monitor do swoich potrzeb
Przemierzaj wirtualne pole bitwy z pełnym komfortem dzięki regulowanej podstawie monitora MSI MAG 342CQR E2. Dostosuj wysokość ekranu tak, aby zawsze był on zrównany z linią Twojego wzroku. Zmień kąt pochylenia panelu i jeszcze bardziej precyzyjne zaaranżuj swoje centrum dowodzenia. Jeśli to nadal zbyt mało, zrezygnuj z podstawy i wykorzystaj pełnię możliwości otworów montażowych VESA.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 34 cale |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
VA LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Format ekranu: | 21:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 180 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 10000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Wielkość plamki: | 0,23175 mm |
| Złącza: |
USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: |
Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego AMD FreeSync Premium HDR Ready Crosshair Tryb konsoli Night Vision AI Vision |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Zakrzywiony ekran (Curved): |
Tak 1500R |
| Standard VESA: | 75 x 75 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 809 mm |
| Wysokość z podstawą: | 514 mm |
| Głębokość z podstawą: | 270 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 364 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 120 mm |
| Waga z podstawą: | 6,95 kg |
| Waga bez podstawy: | 5,4 kg |
| Klasa energetyczna: |
F G [HDR] |
| Dodatkowe informacje: |
DCI-P3: 95% sRGB: 119% Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Adobe RGB: 93% Regulacja pochylenia Regulacja wysokości Regulacja kąta obrotu |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
Monitor 27" IIYAMA XU2793QSU-B7 | IPS | 2560x1440 (WQHD) | 100Hz |...
Darmowa dostawa
