infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop HP Pavilion Plus 14-ew1007nn - Ultra 5 125H | 14"-2,8K-OLED-120Hz | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebrny
Polecane produkty
Opis
Laptop HP Pavilion Plus 14
Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do zadań codziennych
Laptopy HP są tworzone, aby dostarczyć najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, jakie kiedykolwiek były dostępne w laptopach. Dodatkowo, są idealnymi urządzeniami do prac biurowych oraz do nauki.

Procesor Intel Core Ultra 5
Czternastordzeniowy procesor Intel Core Ultra 5 125H o świetnej wydajności pracuje z częstotliwością nawet 4,5 GHz. Ta seria procesorów wykorzystuje architekturę Intel 7. Wprowadza ona rdzenie Efficient oraz Performance, które pozwalają uzyskać balans między energooszczędnością i maksymalnymi osiągami. Dzięki temu laptop jest w stanie zmaksymalizować wydajność w grach, podczas pracy wielozadaniowej i zwiększyć produktywność.

Zintegrowana grafika Intel Arc Graphics
Zintegrowana grafika Intel Arc Graphics zapewnia wydajność i funkcje potrzebne do obsługi najnowszych gier i zadań graficznych. Karty Intel Arc Graphics oferują także technologie takie jak ray tracing i AI, co pozwala na uzyskanie imponującej jakości wizualnej. Dzięki nim możesz cieszyć się płynnymi animacjami, realistyczną grafiką i wysoką rozdzielczością podczas korzystania z laptopa.

Doskonała jakość obrazu
Odkryj niezrównaną jakość obrazu z HP Pavilion Plus 14. Jego 14-calowy ekran OLED oferuje nie tylko nieporównywalną głębię czerni i kontrast, ale także niespotykaną dotąd paletę barw z 100% pokryciem przestrzeni DCI-P3. Dzięki temu każdy szczegół Twojej pracy lub rozrywki prezentowany jest z maksymalną dokładnością kolorów. Dodatkowo częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynność obrazu, co jest kluczem do niezapomnianych wrażeń, zarówno podczas oglądania filmów, jak i intensywnej rozgrywki.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna LPDDR5x najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Oryginalny Microsoft Windows 11 Home
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 125H (14 rdzeni, 18 wątków, 1.20-4.50 GHz, 18MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (LPDDR5x, 6400 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 14 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: | Błyszczący OLED |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1800 px |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: | Wbudowane głośniki stereo Wbudowane dwa mikrofony |
| Kamera internetowa: | na podczerwień Full HD z wbudowaną zaślepką |
| Łączność: | Bluetooth 5.3 Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Złącza: | USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB4 Typu-C (z Thunderbolt 4) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. |
| Bateria: | 4-komorowa Litowo-jonowa |
| Szerokość: | 314 mm |
| Wysokość: | 18,9 mm |
| Głębokość: | 227 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 1,44 kg |
| Dodatkowe informacje: | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 Szyfrowanie TPM Windows Hello Wielodotykowy, intuicyjny touchpad HDR 500 Podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
