infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki Gamingowe Lenovo HU85 mikrofon podświetlenie RGB 7 kolorów
Słuchawki Gamingowe Lenovo HU85 mikrofon podświetlenie RGB 7 kolorów
Kod produktu: HU85
Czułość
Słuchawek: 110 dB +/-3dB
Impedancja
32 Ω
Konstrukcja
Nauszne zamknięte
Łączność
Przewodowa, kabel USB 2.0
Mikrofon
tak, przy słuchawkach
Pasmo przenoszenia
20 - 20000 Hz
Opis
Lenovo Słuchawki Gamingowe HU85
Idealne dla gracza

Idealne brzmienie
Słuchawki gamingowe HU85 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość czystego dźwięku. Słuchawki HU85 zostały stworzone dla graczy, dzięki czemu każdy dźwięk z gry bądź rozmowy jest niezwykle czysty.

Wykonanie najwyższej jakości
Nausznice wykonane z miękkiej skóry oraz oddychajacej gąbeczki, dzięki czemu korzystanie nawet ze słuchawek nawet przez długie godziny jest wyjątkowo przyjemne.

Oświetlenie RGB
Słuchawki HU85 posiadają oświetlenie RGB. Aż siedem kolorów, które zmieniają się między sobą płynnie, nadając tym samym słuchawkom wyjątkowy design.
Słuchawki HU85 posiadają oświetlenie RGB. Aż siedem kolorów, które zmieniają się między sobą płynnie, nadając tym samym słuchawkom wyjątkowy design.

Czuły mikrofon
Słuchawki HU85 posiadają wbudowany, czuły mikrofon, który zapewnia czysty dźwięk po stronie Twoich słuchaczy.
Słuchawki HU85 posiadają wbudowany, czuły mikrofon, który zapewnia czysty dźwięk po stronie Twoich słuchaczy.

Specyfikacja techniczna
| Czułość: | Słuchawek: 110 dB +/-3dB |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Konstrukcja: | Nauszne zamknięte |
| Łączność: | Przewodowa, kabel USB 2.0 |
| Mikrofon: | tak, przy słuchawkach |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Regulacja głośności: | tak |
| Rodzaj: | Słuchawki gamingowe |
| Waga: | 521 g |
| Zawartość opakowania: |
Słuchawki Instrukcja obsługi |
| Złącze: | USB 2.0 |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Dodatkowe informacje: | oświetlenie RGB |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Zestaw 2 oryginalnych wkładów/tuszy HP 301 (N9J72AE) Czarny +...
172,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł