infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Biuro i FirmaUrz. pomiaroweMiernikiTester gniazd z wyświetlaczem cyfrowym Habotest HT106D
Tester gniazd z wyświetlaczem cyfrowym Habotest HT106D
Opis
Tester gniazd Habotest HT106D
Precyzja w zasięgu ręki

Przydatny tester
Tester gniazd Habotest to urządzenie, które pozwala dbać o bezpieczeństwo instalacji elektrycznej w domu. Wbudowany wskaźnik LED informuje o ewentualnych ustarkach lub problemach. Dzięki HT106D dowiesz się o braku uziemienia, lub wykonasz test RCD. Uniknij uszkodzenia sprzętów i zapobiegaj zagrożeniom.

Odkryj usterki
Wskaźnik LED informuje o wykrytych problemach. Dzięki niemu dowiesz się o braku uziemienia, braku kabla minus, lub zamianie kabli plus/minus. Ponadto HT106D posiada funkcję pomiaru napięcia, a jego wynik odczytasz na ekranie LCD.

Specyfikacja techniczna
| Waga: | 50G |
| Rodzaj: | Tester gniazd |
| Zakres pomiaru napięcia: | AC: 48-250 V/45-65 Hz |
| Zabezpieczenia: | EN61010-1,-2-030; EN61326-1,CAT II 300V |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Wymiary: | 65 x 62 x 58 mm |
| Dodatkowe funkcje: |
Testowanie RCD >30 mA Wykrywanie braku uziemienia, kabla minus, zamiany kabli plus/minus |
| Gwarancja: | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Axitera GmbH |
| Adres: | Kreuznacher Str. 30 D-60486 Frankfurt Niemcy |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 90,00 zł
479,00 zł
389,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 80,00 zł
449,00 zł
369,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Promocja
Mata na biurko 120 LEVANO SYSTEM Control Pad 120x40 cm, chroni blat...
Taniej o 19,10 zł
79,00 zł
59,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 100,00 zł
399,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
4599,00 zł
4499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5299,00 zł
5099,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
