infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor United 50” 50DU58WLG 4K UHD Smart TV
Kod produktu: 50DU58WLG
United
Przekątna ekranu
50"
Rozdzielczość ekranu
3840x2160 UHD
Odświeżanie
60 Hz
Jasność
250 cd/m²
Rodzaj matrycy
D-LED
Liczba kolorów
16,7 mln
Opis
Telewizor 50" United 50DU58WLG
Wyjątkowa jakość obrazu, nowoczesny design

Zobacz więcej
Telewizor United to rewolucyjne rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni. Jest on idealny do sypialni, bądź pokoju nastolatka. 50 calowy ekran o rozdzielczości 3840x2160 pikseli (4K UHD) o szerokich kątach widzenia, sprawia że oglądanie telewizji na to prawdziwa przyjemność. Oglądanie telewizji na tym telewizorze to prawdziwa przyjemność. Duża jasność oraz doskonały kontrast powodują, iż obraz jest niezwykle barwny i dobrze nasycony.

Mnogość możliwości
Telewizory już od dawna nie pełnią jedynie swojej podstawowej funkcji, jaką jest oglądanie telewizji - telewizory United idą o krok dalej. Szereg portów wejściowych sprawia, że 50DU58WLG nie jest zwykłym telewizorem, a prawdziwą platformą multimedialnej rozrywki. Telewizor został wyposażony min. w 3 złącze HDMI oraz 2 porty USB. Popularne i wydajne złącza HDMI zapewniają wysoką jakość przesyłanego obrazu, a porty USB umożliwiają odtwarzanie ulubionych filmów z nośników pamięci USB zapewniając tym samym pełny komfort i uniwersalność.
Telewizory już od dawna nie pełnią jedynie swojej podstawowej funkcji, jaką jest oglądanie telewizji - telewizory United idą o krok dalej. Szereg portów wejściowych sprawia, że 50DU58WLG nie jest zwykłym telewizorem, a prawdziwą platformą multimedialnej rozrywki. Telewizor został wyposażony min. w 3 złącze HDMI oraz 2 porty USB. Popularne i wydajne złącza HDMI zapewniają wysoką jakość przesyłanego obrazu, a porty USB umożliwiają odtwarzanie ulubionych filmów z nośników pamięci USB zapewniając tym samym pełny komfort i uniwersalność.

Nowoczesny i stylowy
Dzięki oryginalnemu designowi, telewizor nada każdemu pomieszczeniu nutkę nowoczesności. Co więcej, decydując się na ten model, zyskacie również niższe rachunki za prąd, gdyż telewizor zużywa jedynie 81 kWh energii na 1000 godzin pracy.
Dzięki oryginalnemu designowi, telewizor nada każdemu pomieszczeniu nutkę nowoczesności. Co więcej, decydując się na ten model, zyskacie również niższe rachunki za prąd, gdyż telewizor zużywa jedynie 81 kWh energii na 1000 godzin pracy.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 50" |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840x2160 UHD |
| Odświeżanie: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Rodzaj matrycy: | D-LED |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Smart TV: | webOS SMART TV 5.0 |
| Funkcje Smart: |
Prime Video Netflix |
| Tuner TV: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Łączność bezprzewodowa: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Złącze CI: | CI/Cl+ |
| Pozostałe złącza: |
Słuchawkowe LAN (RJ-45) 1x LNB IN Cyfrowe wyjście optyczne 1x AV in 1x RF |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Q.box Sound System |
| Standard VESA: | 200 x 400 mm |
| Czas reakcji: | 8 ms |
| Kontrast statyczny: | 6500:1 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Wysokość bez podstawy: | 665 mm |
| Wysokość z podstawą: | 710 mm |
| Szerokość: |
1130 mm (bez podstawy) 1138 mm (z podstawą) |
| Głębokość bez podstawy: | 70 mm |
| Głębokość z podstawą: | 215 mm |
| Waga z podstawą: | 12,9 kg |
| Średni pobór mocy: |
81 kWh/1000h (SDR) 81 kWh/1000h (HDR) |
| Dodatkowe informacje: | Odtwarzacz multimedialny USB |
| Dołączone akcesoria: |
instrukcja Baterie Przewód zasilający Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
Taniej o 150,00 zł
649,00 zł
499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
