infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor TCL 32 cale 32S5200
Kod produktu: 32S5200
TCL
Przekątna ekranu
32
Rozdzielczość ekranu
1366 x 768 (HDR)
Zasilanie
220-240V
Odświeżanie
50 Hz
Smart TV
Android TV
Funkcje Smart
Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu, Współpraca z asystentem głosowym Google
Opis
Telewizor TCL 32 cale 32S5200
Zanurz się w nowym wymiarze rozrywki

Nowoczesny telewizor
Telewizor TCL z serii S5200 posiada ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, odtwarzając przy tym treści z jakością HD Ready. Technologia HDR zapewnia uderzającą jasność, nasycenie i precyzję kolorów, abyś mógł cieszyć się zdumiewająco wyrazistym obrazem, bez względu na to, jakie treści oglądasz. Oprócz świetnych parametrów, telewizor charakteryzuje się rówież nowoczesnym i eleganckim designem. Cienka ramka sprawia, że ekran wypełnia niemal całą przestrzeń z przodu urządzenia. Połączenie funkcjonalności i eleganckiego designu czyni z urządzenia TCL innowacyjny telewizor.
Telewizor TCL z serii S5200 posiada ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, odtwarzając przy tym treści z jakością HD Ready. Technologia HDR zapewnia uderzającą jasność, nasycenie i precyzję kolorów, abyś mógł cieszyć się zdumiewająco wyrazistym obrazem, bez względu na to, jakie treści oglądasz. Oprócz świetnych parametrów, telewizor charakteryzuje się rówież nowoczesnym i eleganckim designem. Cienka ramka sprawia, że ekran wypełnia niemal całą przestrzeń z przodu urządzenia. Połączenie funkcjonalności i eleganckiego designu czyni z urządzenia TCL innowacyjny telewizor.

Potężny dźwięk z Dolby Audio
Wydobądź głębię z oglądanych treści dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości systemowi dźwięku przestrzennego Dolby Audio. Bez względu na to, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmiki on-line czy koncerty, Dolby Audio zapewnia jakość dźwięku spełniającą Twoje oczekiwania.
Wydobądź głębię z oglądanych treści dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości systemowi dźwięku przestrzennego Dolby Audio. Bez względu na to, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmiki on-line czy koncerty, Dolby Audio zapewnia jakość dźwięku spełniającą Twoje oczekiwania.

Android TV
Telewizor TCL serii S5200 został wyposażony w system Android TV, aby zapewnić Ci jak nalepszy dostęp do rozrywki każdego dnia. Dzięki zastosowaniu tego systemu użytkownik otrzymuje urządzenie z dostępem do Google Home i Google Play Store, a co za tym idzie, również do Netflix'a, Prime Video, YouTube oraz Disney+! Od teraz możesz cieszyć się z ulubionych treści bez uciążliwych reklam. Oglądaj filmy i seriale w jakości HDR, aby dojrzeć najdrobniejsze szczegóły.
Telewizor TCL serii S5200 został wyposażony w system Android TV, aby zapewnić Ci jak nalepszy dostęp do rozrywki każdego dnia. Dzięki zastosowaniu tego systemu użytkownik otrzymuje urządzenie z dostępem do Google Home i Google Play Store, a co za tym idzie, również do Netflix'a, Prime Video, YouTube oraz Disney+! Od teraz możesz cieszyć się z ulubionych treści bez uciążliwych reklam. Oglądaj filmy i seriale w jakości HDR, aby dojrzeć najdrobniejsze szczegóły.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 32 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366 x 768 (HDR) |
| Zasilanie: | 220-240V |
| Odświeżanie: | 50 Hz |
| Smart TV: | Android TV |
| Funkcje Smart: |
Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Współpraca z asystentem głosowym Google |
| Tuner TV: |
DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Funkcje tunera: |
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Łączność bezprzewodowa: |
WiFi Bluetooth DLNA |
| Liczba złączy HDMI: | 2 szt |
| Liczba złączy USB: | 1 szt |
| Złącze CI: | Tak (1.3) |
| Pozostałe złącza: |
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. Wyjście słuchawkowe Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) |
| Moc głośników (RMS): | 2x 5W |
| Dźwięk: |
Dolby Digital Plus Dolby Audio |
| Procesor: | Quad Core |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 435 mm |
| Wysokość z podstawą: | 480 mm |
| Szerokość: | 732 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 80 mm |
| Głębokość z podstawą: | 175 mm |
| Waga bez podstawy: | 3.9 kg |
| Waga z podstawą: | 4 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Średni pobór mocy: | 32 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0.38 W |
| Dołączone akcesoria: |
Baterie do pilota Podstawa telewizora Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
94,90 zł
