infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Sharp 42CG3 42” HD SMART TV
Kod produktu: 42CG3
Sharp
Przekątna ekranu
42 cale
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080
Odświeżanie
Active Motion 200
Smart TV
Aquos Net+
Funkcje Smart
YouTube, Przeglądarka internetowa, Netflix
Tuner TV
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Opis
Telewizor Sharp 42CG3 42” HD SMART TV
Niezwykle smukły telewizor

Zobacz więcej
Dzięki funkcji Smart TV telewizor zapewnia dostęp do wielu aplikacji internetowych, takich jak: Netflix,YouTube, Deezer, Rakuten czy Chili. Co więcej, telewizor pozwala na korzystanie z przeglądarki internetowej i wyszukiwanie różnych informacji.
Dzięki funkcji Smart TV telewizor zapewnia dostęp do wielu aplikacji internetowych, takich jak: Netflix,YouTube, Deezer, Rakuten czy Chili. Co więcej, telewizor pozwala na korzystanie z przeglądarki internetowej i wyszukiwanie różnych informacji.

Bezprzewodowe połączenie TV
Wideo i zdjęcia na tabletach lub smartfonach nie są zbyt duże. Wireless TV Connection ułatwiają lepszą prezentację takich treści dla przyjaciół lub rodziny. Należy po prostu połączyć bezprzewodowo odbiornik TV z urządzeniem Androida, i już można wspólnie dzielić się swoimi wspomnieniami, a przy tym prezentować najpiękniejsze szczegóły.
Wideo i zdjęcia na tabletach lub smartfonach nie są zbyt duże. Wireless TV Connection ułatwiają lepszą prezentację takich treści dla przyjaciół lub rodziny. Należy po prostu połączyć bezprzewodowo odbiornik TV z urządzeniem Androida, i już można wspólnie dzielić się swoimi wspomnieniami, a przy tym prezentować najpiękniejsze szczegóły.

Active Motion 200
Tradycyjne wyświetlacze ciekłokrystaliczne (LCD) niewyraźnie odtwarzają ruch. Technologia Active Motion skutecznie wyostrza obraz, tworząc dodatkowe klatki dzięki wydajnemu procesorowi oraz panelom LCD o krótkim czasie reakcji.
Tradycyjne wyświetlacze ciekłokrystaliczne (LCD) niewyraźnie odtwarzają ruch. Technologia Active Motion skutecznie wyostrza obraz, tworząc dodatkowe klatki dzięki wydajnemu procesorowi oraz panelom LCD o krótkim czasie reakcji.

Aquos Net+
Wystarczy tylko raz nacisnąć przycisk pilota i już można korzystać za pomocą Aquos Net+ z ekscytujących ofert online. Na przykład można mieć dostęp do aplikacji YouTube lub Netflix, surfować w Internecie, słuchać ulubionej muzyki lub oglądać prognozę pogody. Zupełnie bez dodatkowych urządzeń i bez wstawania z kanapy.
Wystarczy tylko raz nacisnąć przycisk pilota i już można korzystać za pomocą Aquos Net+ z ekscytujących ofert online. Na przykład można mieć dostęp do aplikacji YouTube lub Netflix, surfować w Internecie, słuchać ulubionej muzyki lub oglądać prognozę pogody. Zupełnie bez dodatkowych urządzeń i bez wstawania z kanapy.

Systemy dźwiękowe harman/kardon
Doskonały obraz potrzebuje doskonałego dźwięku. Dlatego telewizory Sharp wyposażone są w specjalnie zaprojektowane systemy dźwiękowe firmy harman/kardon, zapewniające prawdziwie kinowe wrażenia.
Doskonały obraz potrzebuje doskonałego dźwięku. Dlatego telewizory Sharp wyposażone są w specjalnie zaprojektowane systemy dźwiękowe firmy harman/kardon, zapewniające prawdziwie kinowe wrażenia.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 42 cale |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Odświeżanie: | Active Motion 200 |
| Smart TV: | Aquos Net+ |
| Funkcje Smart: |
YouTube Przeglądarka internetowa Netflix |
| Tuner TV: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Łączność bezprzewodowa: | Wi-Fi |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Pozostałe złącza: | HDMI, RJ-45, USB, złącze antenowe |
| Moc głośników (RMS): | 2x10W |
| Dźwięk: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS 2.0, DTS-HD |
| Wysokość bez podstawy: | 54.48 cm |
| Wysokość z podstawą: | 57.54 cm |
| Szerokość: | 95.24 cm |
| Głębokość bez podstawy: | 7.73 cm |
| Głębokość z podstawą: | 18.45 cm |
| Waga: | 6,7 kg |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dołączone akcesoria: | baterie, instrukcja, karta gwarancyjna, pilot, przewód zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
