infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung 65" UHD Smart TV UE65CU8002KXXH
Kod produktu: UE65CU8002KXXH
Przekątna ekranu
65 cali
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Zasilanie
AC220-240V 50/60Hz
Odświeżanie
60 Hz
Rodzaj matrycy
LED
Format obrazu
16:9
Opis
Telewizor Samsung 65" UHD TV CU8002
Doświadcz więcej przyjemności z oglądania

Smart Hub
Interfejs Smart Hub to intuicyjny w użytkowaniu układ najczęściej używanych przez Ciebie usług, serwisów i źródeł rozrywki. Nie trać czasu na wyszukiwanie, wykorzystaj go na przyjemności! Ekran główny sugeruje treści bazując na Twoich wcześniejszych zainteresowaniach. Oglądaj ulubione filmy i seriale na platformach Netflix, HBO Max czy Apple TV+.

Niesamowita jakość obrazu
Osiągnięcie jakości obrazu, która Cię poruszy, nie byłoby możliwe bez inteligentnego procesora. Pojedynczy chip będący sercem telewizora Samsung zarządza kolorem, optymalizuje wysoki współczynnik kontrastu i kontroluje HDR. Ciesz się szczegółowym obrazem. Procesor Crystal 4K pozwala na skalowanie wyjściowego obrazu do rozdzielczości zbliżonej do 4K, a mapowanie kolorów zapewni bardziej realistyczne odwzorowanie barw.
Osiągnięcie jakości obrazu, która Cię poruszy, nie byłoby możliwe bez inteligentnego procesora. Pojedynczy chip będący sercem telewizora Samsung zarządza kolorem, optymalizuje wysoki współczynnik kontrastu i kontroluje HDR. Ciesz się szczegółowym obrazem. Procesor Crystal 4K pozwala na skalowanie wyjściowego obrazu do rozdzielczości zbliżonej do 4K, a mapowanie kolorów zapewni bardziej realistyczne odwzorowanie barw.

Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD
Od teraz zobaczysz nawet najdrobniejsze szczegóły w każdej ze scen. Poczuj się jakbyś znalazł się w centrum akcji. Ciesz się ostrym i wyraźnym obrazem dzięki telewizorowi 4K UHD, który oferuje czterokrotnie więcej pikseli niż odbiornik Full HD.
Od teraz zobaczysz nawet najdrobniejsze szczegóły w każdej ze scen. Poczuj się jakbyś znalazł się w centrum akcji. Ciesz się ostrym i wyraźnym obrazem dzięki telewizorowi 4K UHD, który oferuje czterokrotnie więcej pikseli niż odbiornik Full HD.

Dźwięk, który zachwyca
Doświadczaj kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wirtualne górne głośniki dostarczą więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Dzięki Q-Symphony otoczysz się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Ta funkcja sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, gwarantując wzmocniony i wciągający dźwięk dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń. Z kolei funkcja adaptacji dźwięku pozwoli Ci czerprać jeszcze więcej satysfakcji z domowych seansów. Ciesz się idealnie dopasowanym brzmieniem do tego, co aktualnie oglądasz dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, gwarantując najlepsze efekty dźwiękowe.
Doświadczaj kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wirtualne górne głośniki dostarczą więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Dzięki Q-Symphony otoczysz się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Ta funkcja sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, gwarantując wzmocniony i wciągający dźwięk dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń. Z kolei funkcja adaptacji dźwięku pozwoli Ci czerprać jeszcze więcej satysfakcji z domowych seansów. Ciesz się idealnie dopasowanym brzmieniem do tego, co aktualnie oglądasz dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, gwarantując najlepsze efekty dźwiękowe.

Więcej niż telewizor
Dzięki funkcji SmartThings telewizor samoczynnie wykrywa i łączy się z różnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu podłączysz kompatybilne produkty bez dodatkowych urządzeń. Możesz również oglądać telewizję i treści ze smartfona w tym samym czasie na jednym ekranie. Bez względu na to, czy są to statystyki sportowe, czy inne treści. Korzystaj z gotowych ustawień ekranów, rekomendowanych przez urządzenie i w prosty sposób dodawaj treści, które chcesz oglądać w tym samym czasie, albo stwórz swoje własne kombinacje ekranów.
Dzięki funkcji SmartThings telewizor samoczynnie wykrywa i łączy się z różnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu podłączysz kompatybilne produkty bez dodatkowych urządzeń. Możesz również oglądać telewizję i treści ze smartfona w tym samym czasie na jednym ekranie. Bez względu na to, czy są to statystyki sportowe, czy inne treści. Korzystaj z gotowych ustawień ekranów, rekomendowanych przez urządzenie i w prosty sposób dodawaj treści, które chcesz oglądać w tym samym czasie, albo stwórz swoje własne kombinacje ekranów.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 65 cali |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Zasilanie: | AC220-240V 50/60Hz |
| Odświeżanie: | 60 Hz |
| Rodzaj matrycy: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Smart TV: | Tizen |
| Funkcje Smart: | Przeglądarka internetowa Netflix Twoja Galeria SmartThings App Support |
| Tuner TV: | analogowy DVB-T2C/HEVC |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Złącze CI: | 1 szt. |
| Pozostałe złącza: | Wejście RF - 1 szt. Ethernet (LAN RJ-45) Optyczne wyjście cyfrowe audio |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Q-Symphony Funkcja Adaptacji Dźwięku Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS) Audio Pre-selection Descriptor |
| Procesor: | Crystal 4K |
| Standard VESA: | 400 x 300 mm |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | nie |
| DLNA: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 831.9 mm |
| Wysokość z podstawą: | 874.3 mm |
| Szerokość: | 1450.9 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 25.7 mm |
| Głębokość z podstawą: | 279.4 mm |
| Waga bez podstawy: | 20,9 kg |
| Waga z podstawą: | 21,4 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Średni pobór mocy: | 108 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dodatkowe informacje: | UHD Dimming Wireless Dex HDR 10+ Automatyczny Tryb Gry Automatyczne wyłączanie zasilania Automatyczne wyszukiwanie kanałów Regulowana podstawa Czujnik światła Elektroniczny informator programowy (EPG) Hybrid Log Gamma |
| Dołączone akcesoria: | Baterie Kabel zasilający Instrukcja obsługi Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
