infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung 50" QLED 4K Q60T QE50Q60TAUXXH
Kod produktu: QE50Q60TAUXXH
Przekątna ekranu
50"
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Zasilanie
220-240V 50/60Hz
Odświeżanie
Picture Quality Index 3100
Rodzaj matrycy
QLED
Smart TV
Tizen
Opis
Telewizor Samsung 50" QLED Q60T
Przełomowa jakość obrazu

QLED zaczyna się od rzeczywistości
Na dużym ekranie wszystko staje się bardziej realne. Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności. Odkryj barwy, które zapierają dech. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności. Innowacyjna technologia podświetlania zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dopasowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

Wszystko dzięki niezwykłemu procesorowi
Przygotuj się na jeszcze większe emocje. Procesor Quantum Lite udoskonali Twój obraz i sprawi, że doświadczenia z oglądania będą tak głębokie, jak nigdy dotąd. Quantum HDR eksponuje detale i wzmacnia kontrast, dzięki czemu możesz doświadczać oglądanych obrazów w pełni. Dynamiczne mapowanie tonów w HDR10+ odsłoni przed Tobą głęboką czerń i bogactwo szczegółów, które ożywiają obraz.
Przygotuj się na jeszcze większe emocje. Procesor Quantum Lite udoskonali Twój obraz i sprawi, że doświadczenia z oglądania będą tak głębokie, jak nigdy dotąd. Quantum HDR eksponuje detale i wzmacnia kontrast, dzięki czemu możesz doświadczać oglądanych obrazów w pełni. Dynamiczne mapowanie tonów w HDR10+ odsłoni przed Tobą głęboką czerń i bogactwo szczegółów, które ożywiają obraz.

Oglądaj kilka rodzajów treści jednocześnie
Funkcja Multi View dzieli ekran telewizora na dwie części – w jednej z nich umieszcza treści, które oglądasz, a w drugiej pokazuje ekran Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki temu już nie musisz odrywać wzroku od telewizora, by zerknąć na telefon.
Funkcja Multi View dzieli ekran telewizora na dwie części – w jednej z nich umieszcza treści, które oglądasz, a w drugiej pokazuje ekran Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki temu już nie musisz odrywać wzroku od telewizora, by zerknąć na telefon.

Zacznij żyć mądrze
Steruj kompatybilnymi urządzeniami i treściami za pomocą Jednego Pilota. Jeden Pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzenia od razu, gdy tylko je podłączysz, a jego zgrabny i elegancki design doskonale współgra z Twoim telewizorem. QLED obsługuje aplikację SmartThings, żebyś miał kontrolę nad całym swoim inteligentnym domem. Telewizor łączy się z urządzeniami i czujnikami IoT, dzięki czemu siedząc wygodnie na kanapie, możesz włączyć światło, sprawdzić zawartość lodówki czy uruchomić robota sprzątającego. To nowy, wspaniały świat.
Steruj kompatybilnymi urządzeniami i treściami za pomocą Jednego Pilota. Jeden Pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzenia od razu, gdy tylko je podłączysz, a jego zgrabny i elegancki design doskonale współgra z Twoim telewizorem. QLED obsługuje aplikację SmartThings, żebyś miał kontrolę nad całym swoim inteligentnym domem. Telewizor łączy się z urządzeniami i czujnikami IoT, dzięki czemu siedząc wygodnie na kanapie, możesz włączyć światło, sprawdzić zawartość lodówki czy uruchomić robota sprzątającego. To nowy, wspaniały świat.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 50" |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Zasilanie: | 220-240V 50/60Hz |
| Odświeżanie: | Picture Quality Index 3100 |
| Rodzaj matrycy: | QLED |
| Smart TV: | Tizen |
| Funkcje Smart: |
System Tizen SmartThings App Support |
| Tuner TV: | DVB-T2/C/S2 |
| Funkcje tunera: |
TimeShift Nagrywanie programów (PVR) Elektroniczny przewodnik po programach (EPG) |
| Łączność bezprzewodowa: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Złącze CI: | tak |
| Pozostałe złącza: |
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC) Wyjście audio cyfrowe (optyczne) Wejście RF Wejście kompozytowe (AV) Wejście Ethernet (LAN) |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Dolby Digital Plus |
| Kontrast dynamiczny: | Mega |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 642,9 mm |
| Wysokość z podstawą: | 720,5 mm |
| Szerokość: | 1116,4 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 57,1 mm |
| Głębokość z podstawą: | 243,3 mm |
| Waga bez podstawy: | 12,9 kg |
| Waga z podstawą: | 13,1 kg |
| Średni pobór mocy: | 85 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dodatkowe informacje: |
Tryb Gry Quantum HDR HDR 10+ Tryb filmowy Ambient Mode Tryb naturalny Supreme UHD Dimming Wzmacnianie kontrastu Procesor Quantum Lite ConnectShare HDD Multi-View Dialog Enhancement Kompatybilność z Systemami Multiroom Dual LED |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilający Pilot Baterie Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
