infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Telewizor Samsung 4K QLED 55" QE55Q7F2AUXXH
Opis
Telewizor Samsung 4K QLED 55" QE55Q7F2AUXXH
Doskonała jakość obrazu

QLED zaczyna się od rzeczywistości
Kolory tak prawdziwe, że zapierają dech w piersiach. Wyjątkowa technologia Quantum Dot firmy Samsung pozwala uzyskać w telewizorze QLED 100% Natężenie Kolorów, dając Ci prawdziwe odzworowanie kolorów w scenach ciemnych jak i jasnych.

Prawdziwy HDR
Dostrzeż obiekty w ciemności i zajrzyj w głębię kolorów. Quantum HDR analizuje obraz klatka po klatce i dopasowuje podświetlenie tak, by podkreślić jasność każdej wymagającej tego sceny.

Telewizor dla graczy
Przejmujesz pełną kontrolę w grach. Dzięki Freesync, HDR i niskiemu input lag cieszysz się niezwykle realistycznymi obrazami i płynnymi ruchami. Więcej kontrolujesz, częściej wygrywasz. Aby pokonać przeciwników, musisz przejąć nad nimi kontrolę. Dynamiczny Korektor Czerni zapewnia lepszą widoczność w ciemności a poprzez szczegółową analizę scen, poprawia jakość obrazu. Dodatkowo wzmacnia dźwięk, pozwalając Ci na dobre zanurzyć się w grze.

Potężne brzmienie
Model ten został wyposażony w zaawansowany system dźwiękowy o mocy 20 W, obsługujący technologię Q-Symphony oraz OTS Lite (Dźwięk Podążający za Obiektem). Dzięki temu dźwięk nie tylko otacza widza, ale również podąża za ruchem na ekranie, wzmacniając realizm scen filmowych i wciągających rozgrywek. Co więcej, współpraca telewizora z soundbarem sprawia, że oba urządzenia tworzą harmonijną całość, zapewniając jeszcze pełniejsze i bardziej przestrzenne brzmienie.

Tryb inteligentny
Gdy warunki w pomieszczeniu się zmieniają, telewizor musi się do nich dopasować. Tryb Inteligentny robi to automatycznie, odpowiednio regulując poziom jasności i dźwięku. Co więcej, potrafi dostosować dźwięk do wyświetlanych treści: uwypuklić dialogi w programach informacyjnych czy podkreślić głos wokalisty podczas koncertu.

Inteligentny dom z QLED
Szybko rozgościsz się w swoim inteligentnym domu, w którym z kanapy można zarządzać codziennością. Użyj TV, żeby sterować odkurzaczem, pralką czy sprawdzić, co jest w lodówce. QLED może być centrum nowego i wygodniejszego stylu życia. W bezproblemowy sposób integruje się z inteligentnymi głośnikami i urządzeniami mobilnymi, nawet od innych producentów.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 55" |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Odświeżanie: | 60 Hz |
| Rodzaj matrycy: | QLED |
| Smart TV: | tak |
| Funkcje Smart: |
YouTube Przeglądarka internetowa Netflix SmartThings App Support |
| Tuner TV: | DVB-S2/T2/C |
| Funkcje tunera: |
Funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów Funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Łączność bezprzewodowa: |
Wi-Fi Bluetooth DLNA |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 1 szt. |
| Złącze CI: | tak |
| Pozostałe złącza: | 1 x Wejście Ethernet (LAN), 2 x Wejście RF, 1 x Wyjście audio cyfrowe (optyczne), 1 x Złącze Anynet+ (HDMI-CEC) |
| Moc głośników (RMS): | 2 x 10 W |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 710,8 mm |
| Wysokość z podstawą: | 758 mm |
| Szerokość: | 1234,1 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 60,3 mm |
| Głębokość z podstawą: | 237 mm |
| Waga bez podstawy: | 11,3 kg |
| Waga z podstawą: | 11,6 kg |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dołączone akcesoria: | Pilot Instrukcja obsługi Kabel zasilający Podstawa na biurko |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
Darmowa dostawa
