infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung 43" LCD 4K TV UE43DU8572UXXH
Kod produktu: UE43DU8572UXXH
Przekątna ekranu
43" cale
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Odświeżanie
50 Hz
Smart TV
Tizen
Funkcje Smart
Przeglądarka internetowa, Netflix
Tuner TV
DVB-T2CS2
Opis
Telewizor Samsung 43" LCD 4K TV
Doświadcz więcej przyjemności z oglądania

Niezwykły realizm
Samsung UE43DU8572UXXH to 43-calowy telewizor Smart TV z serii Crystal UHD 4K na rok 2024, oferujący wyjątkową jakość obrazu i nowoczesny design. Dzięki technologii Dynamic Crystal Color zapewnia miliard odcieni kolorów, co przekłada się na realistyczne i żywe obrazy. Potężny procesor wspierający 4K Upscaling podnosi jakość materiałów o niższej rozdzielczości, zapewniając lepsze wrażenia wizualne. Telewizor działa na intuicyjnym systemie operacyjnym Tizen, który umożliwia dostęp do szerokiej gamy aplikacji i serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy YouTube. Smukła konstrukcja AirSlim sprawia, że urządzenie idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Obsługa technologii HDR (High Dynamic Range) zwiększa kontrast i jasność obrazu, dzięki czemu szczegóły są bardziej wyraźne i realistyczne. Telewizor ma ekran o przekątnej 108 cm i rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 x 2160 pikseli), co gwarantuje wysoką jakość obrazu. W trybie SDR pobór mocy wynosi 53,4 W, a w trybie HDR 106 W, co klasyfikuje urządzenie w klasie energetycznej G. Samsung UE43DU8572UXXH to idealny wybór dla osób poszukujących nowoczesnego telewizora z zaawansowanymi funkcjami Smart TV, który łączy doskonałą jakość obrazu z eleganckim designem.

Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD
Od teraz zobaczysz nawet najdrobniejsze szczegóły w każdej ze scen. Poczuj się jakbyś znalazł się w centrum akcji. Ciesz się ostrym i wyraźnym obrazem dzięki telewizorowi 4K UHD, który oferuje czterokrotnie więcej pikseli niż odbiornik Full HD. Samsung oferuje większy zakres jasności, co pozwala na zobaczenie nawet najdrobniejszych szczegółów w ciemnych i jasnych scenach. To sprawia, że oglądanie filmów i seriali staje się jeszcze bardziej emocjonujące i wciągające.
Od teraz zobaczysz nawet najdrobniejsze szczegóły w każdej ze scen. Poczuj się jakbyś znalazł się w centrum akcji. Ciesz się ostrym i wyraźnym obrazem dzięki telewizorowi 4K UHD, który oferuje czterokrotnie więcej pikseli niż odbiornik Full HD. Samsung oferuje większy zakres jasności, co pozwala na zobaczenie nawet najdrobniejszych szczegółów w ciemnych i jasnych scenach. To sprawia, że oglądanie filmów i seriali staje się jeszcze bardziej emocjonujące i wciągające.

Smukły i elegancki
Trójstronnie bezramkowy design oznacza smukłą, elegancką obudowę telewizora, który naturalnie wtapia się w otoczenie, zapewniając minimalistyczny efekt. Doskonale odnajdzie się w Twoim salonie, bez względu na jego wystrój. Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR), telewizor
Trójstronnie bezramkowy design oznacza smukłą, elegancką obudowę telewizora, który naturalnie wtapia się w otoczenie, zapewniając minimalistyczny efekt. Doskonale odnajdzie się w Twoim salonie, bez względu na jego wystrój. Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR), telewizor

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 43" cale |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Odświeżanie: | 50 Hz |
| Smart TV: | Tizen |
| Funkcje Smart: |
Przeglądarka internetowa Netflix |
| Tuner TV: | DVB-T2CS2 |
| Łączność bezprzewodowa: |
Wi-Fi 5 Bluetooth |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Pozostałe złącza: | RJ45 |
| Moc głośników (RMS): | 20 W |
| Standard VESA: | 200 x 200 |
| Wysokość bez podstawy: | 560,3 mm |
| Wysokość z podstawą: | 624,1 mm |
| Szerokość: | 966,3 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 25,7 mm |
| Głębokość z podstawą: | 187,6 mm |
| Waga bez podstawy: | 8,4 kg |
| Waga z podstawą: | 8,6 kg |
| Dołączone akcesoria: |
Baterie Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
156,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
