infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung 43" Crystal UHD UE43TU7092
Kod produktu: UE43TU7092UXXH
Przekątna ekranu
43 cale
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Rodzaj matrycy
LED
Smart TV
Tak, Tizen
Funkcje Smart
YouTube, Przeglądarka internetowa, Funkcje Smart Home, Asystent Google, Netflix, Amazon Alexa
Tuner TV
DVB-T2/C/S2
Opis
Telewizor Samsung 43" Crystal UHD TU7092
Trwałe kolory i wyraźne detale

Wyświetlacz Krystaliczny
Ciesz się udoskonalonymi kolorami, które pozostaną wyraźne i żywe. Zanurz się w obrazie prezentującym szersze spektrum barw. Wyświetlacz Krystaliczny sprawia, że wszystko co oglądasz, jeszcze bardziej zapada w pamięć. Procesor Crystal 4K wypełni Twój obraz szeregiem różnorodnych odcieni, a jakość sięgająca 4K uczyni każdy domowy seans niezapomnianym przeżyciem.

Dostrzegaj niezwykłe szczegóły
Technologia HDR zwiększa gamę poziomów jasności na Twoim telewizorze, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle szerokim spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach.
Technologia HDR zwiększa gamę poziomów jasności na Twoim telewizorze, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle szerokim spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach.

Grając płynniej, grasz lepiej
Zapomnij o wysokich Input Lagach i nadaj swoim rozgrywkom odpowiedniego tempa. Automatyczny Tryb Gry, Niski Input Lag oraz Game Motion Plus sprawią, że ruchy zawsze będą niezwykle płynne, obrazy realistyczne, a Ty – pierwszy na mecie.
Zapomnij o wysokich Input Lagach i nadaj swoim rozgrywkom odpowiedniego tempa. Automatyczny Tryb Gry, Niski Input Lag oraz Game Motion Plus sprawią, że ruchy zawsze będą niezwykle płynne, obrazy realistyczne, a Ty – pierwszy na mecie.

System Maskowania Kabli
Nie pozwól, by cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku.
Nie pozwól, by cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 43 cale |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzaj matrycy: | LED |
| Smart TV: | Tak, Tizen |
| Funkcje Smart: |
YouTube Przeglądarka internetowa Funkcje Smart Home Asystent Google Netflix Amazon Alexa |
| Tuner TV: | DVB-T2/C/S2 |
| Funkcje tunera: |
Przewodnik po programach EPG Telewizja hybrydowa (HbbTV) |
| Łączność bezprzewodowa: | Wi-Fi |
| Liczba złączy HDMI: | 2 szt. |
| Liczba złączy USB: | 1 szt. |
| Złącze CI: | 1 szt. (CI+) |
| Pozostałe złącza: |
Wyjście audio cyfrowe (optyczne) wejście antenowe Wejście Ethernet (LAN) |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Dolby Digital Plus |
| Standard VESA: | 200 x 200 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 558,4 mm |
| Wysokość z podstawą: | 627,3 mm |
| Szerokość: | 963 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 59,2 mm |
| Głębokość z podstawą: | 192,5 mm |
| Waga bez podstawy: | 8,1 kg |
| Waga z podstawą: | 8,7 kg |
| Klasa energetyczna: | Klasa G |
| Średni pobór mocy: | 67 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dodatkowe informacje: |
HDR Tryb filmowy ConnectShare USB 2.0 Dialog Enhancement ConnectShare HDD Kompatybilność z Systemami Multiroom Wzmacnianie kontrastu Procesor Crystal 4K UHD Dimming Tryb naturalny HLG |
| Dołączone akcesoria: |
Baterie Kabel zasilający Instrukcja obsługi Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
