infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
TELEWIZOR LG 65QNED84A3C
Kod produktu: 65QNED84A3C
Przekątna ekranu
65 cali
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K)
Odświeżanie
60 Hz
Rodzaj matrycy
QNED MiniLED
Smart TV
webOS
Tuner TV
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Opis
TELEWIZOR LG 65QNED84A3C
Nowa jakość obrazu

Sprawdzony system i nowoczesne technologie
LG 65QNED84A3C to nowoczesny telewizor, który łączy zaawansowane technologie, zapewniając niesamowitą jakość obrazu i głębię kolorów. Dzięki zastosowaniu inteligentnego procesora α7 Gen8 AI oraz rozdzielczości 4K, telewizor dostarcza wyjątkowe wrażenia wizualne. System webOS oraz ThinQ sprawiają, że codzienna obsługa telewizora jest prosta, intuicyjna i pełna spersonalizowanych funkcji, oferując dostęp do najlepszej rozrywki. Różne technologie precyzyjnie kontrolują podświetlenie ekranu, minimalizując efekt halo i zapewniając bardziej naturalny i kontrastowy obraz. Dzięki temu każdy detal jest doskonale widoczny, a kolory bardziej realistyczne.

Serce urządzenia
Sercem telewizora jest inteligentny procesor α7 Gen8 AI, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy głębokiego uczenia do optymalizacji obrazu i dźwięku. Dodatkowo technologia AI Sound Pro inteligentnie dostosowuje dźwięk, zapewniając jego najwyższą jakość dostosowaną do oglądanych treści. Z kolei dzięki systemowi webOS telewizor LG 65QNED84A3C oferuje łatwy dostęp do ulubionych aplikacji i treści.

Kinowe wrażenia
Technologia HDR10 automatycznie dostosowuje jasność, abyś mógł zobaczyć więcej detali w każdej scenie, a tryb FILMMAKER™ Mode pozwala oglądać filmy zgodnie z wizją reżysera, zachowując oryginalne kolory, częstotliwość klatek i ustawienia obrazu, dostarczając prawdziwie kinowych wrażeń. Idealny wybór dla graczy LG 65QNED84A3C to świetny wybór dla miłośników gier. LG to telewizor, który zapewnia doskonałą jakość obrazu, wygodę użytkowania i szerokie możliwości multimedialne, sprawiając, że jest idealnym wyborem do każdego nowoczesnego domu.

Jedyny w swoim rodzaju obraz
Oszałmiające wrażenia kinowe od teraz w Twoim salonie za sprawą telewizora LG 65QNED84A3C. Techologia HDR10 odpowiada za wzmacnianie zwykłych treści HDR oraz w automatyczny sposób dostosowuje jasność ekranu, abyś mógł dostrzec więcej detali. Dodatkowo tryb FILMMAKER™ Mode sprawi, że możesz oglądać swoje ulubione treści zgodnie z wizją reżysera. Ten tryb zachowuje oryginalne kolory, częstotliwość klatek i ustawienia, abyś mógł zobaczyć dokładnie to, co zaplanował jego twórca.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 65 cali |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K) |
| Odświeżanie: | 60 Hz |
| Rodzaj matrycy: | QNED MiniLED |
| Smart TV: | webOS |
| Tuner TV: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Łączność bezprzewodowa: |
Bluetooth Wi-Fi |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 1 szt. |
| Technologie: | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Bluetooth Surround Ready, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™, WOW Orchestra, Kompatybilność z Apple HomeKit |
| Moc głośników (RMS): | 20 W |
| Dźwięk: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Procesor: | Α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Standard VESA: | 200 x 200 |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe funkcje: |
FILMMAKER MODE™ HDR10 |
| Dołączone akcesoria: | Inteligentny pilot zdalnego sterowania, Baterie, Kabel zasilający, Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 100,00 zł
399,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
4599,00 zł
4499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5299,00 zł
5099,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 90,00 zł
479,00 zł
389,00 zł
