infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
RTV, AGD i FotoTelewizoryTelewizor LG 65” 65UP77003LB UHD 4K 2021 AI TV ze sztuczną inteligencją, DVB-T2
Telewizor LG 65” 65UP77003LB UHD 4K 2021 AI TV ze sztuczną inteligencją, DVB-T2
Kod produktu: 65UP77003LB
Przekątna ekranu
65 cali
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Zasilanie
AC 100~240V 50-60Hz
Odświeżanie
60 Hz
Smart TV
webOS
Funkcje Smart
Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski), Przeglądarka internetowa, Alerty Sportowe, Aplikacje ThinQ, Łączenie z telefonem, Sklep LG, Netflix, Kompatybilność z Google Assistant i Amazon Alexa, Inteligentny dom (AI Home), Odtwarzacz multimedialny
Opis
Telewizor LG 65” UHD 4K 2021 AI TV
Nowa jakość obrazu!

Niezapomniana jakość
Telewizor LG dysponuje prawdziwą czystością kolorów dzięki rozdzielczości 4K. Za pomocą ogromnej liczby pikseli możesz dostrzec niesamowite bogactwo kolorów i nieskazitelną czystość. Telewizor LG UHD ma 4 razy większą rozdzielczość niż telewizor Full HD. To oznacza 4 razy czystszy obraz.

Unikalny design
W przypadku telewizora LG oprócz niesamowitych osiągów i parametrów urządzenie zapewnia również smukłe i estetyczne wypełnienie każdego wnętrza. Cienka ramka sprawia wrażenie jakby ekran telewizora scierał się z rzeczywistością, dając przy tym kinowy i efekt i wciągające wrażenia.

Serce telewizora
Sercem telewizora LG jest szybki procesor α5 AI 4K. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Regulacja obrazu odbywa się automatycznie, dzięki czemu każda scena przedstawiona na ekranie wygląda zjawiskowo. Obrazy o niskiej rozdzielczości są inteligentnie skalowane i odtwarzane z jakością bliską 4K. Wie również kiedy i jak poprawić jakość dźwięku, tworząc wirtualny efekt przestrzenny. Czujnik oświetlenia umożliwia pomiar jasności otoczenia, a procesor precyzyjnie dopasowuje wyświetlane kolory, aby wyglądały jeszcze bardziej naturalnie i realistycznie.
Sercem telewizora LG jest szybki procesor α5 AI 4K. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Regulacja obrazu odbywa się automatycznie, dzięki czemu każda scena przedstawiona na ekranie wygląda zjawiskowo. Obrazy o niskiej rozdzielczości są inteligentnie skalowane i odtwarzane z jakością bliską 4K. Wie również kiedy i jak poprawić jakość dźwięku, tworząc wirtualny efekt przestrzenny. Czujnik oświetlenia umożliwia pomiar jasności otoczenia, a procesor precyzyjnie dopasowuje wyświetlane kolory, aby wyglądały jeszcze bardziej naturalnie i realistycznie.

4K Active HDR dla realistycznych scen
HDR (High Dynamic Range) to nowy standard jakości obrazu. Pozwala dostrzec szczegóły, zapewnia realistyczne kolory i oferuje szeroki zakres kontrastu. Telewizory LG UHD obsługują wiele formatów HDR, w tym HDR10 Pro i HLG Pro. Technologia HGiG rozpoznaje parametry telewizora i jakość obrazu, po czym dostosowuje grafikę HDR, aby zapewnić optymalne wrażenia z rozgrywki.
HDR (High Dynamic Range) to nowy standard jakości obrazu. Pozwala dostrzec szczegóły, zapewnia realistyczne kolory i oferuje szeroki zakres kontrastu. Telewizory LG UHD obsługują wiele formatów HDR, w tym HDR10 Pro i HLG Pro. Technologia HGiG rozpoznaje parametry telewizora i jakość obrazu, po czym dostosowuje grafikę HDR, aby zapewnić optymalne wrażenia z rozgrywki.

Bardziej smart niż się spodziewasz
Technologia LG ThinQ pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości własnego telewizora. Skorzystaj z pilota Magic i steruj telewizorem za pomocą głosu oraz korzystaj z nowego ekranu domowego, który jest teraz wygodniejszy w obsłudze.
Technologia LG ThinQ pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości własnego telewizora. Skorzystaj z pilota Magic i steruj telewizorem za pomocą głosu oraz korzystaj z nowego ekranu domowego, który jest teraz wygodniejszy w obsłudze.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 65 cali |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Zasilanie: | AC 100~240V 50-60Hz |
| Odświeżanie: | 60 Hz |
| Smart TV: | webOS |
| Funkcje Smart: |
Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski) Przeglądarka internetowa Alerty Sportowe Aplikacje ThinQ Łączenie z telefonem Sklep LG Netflix Kompatybilność z Google Assistant i Amazon Alexa Inteligentny dom (AI Home) Odtwarzacz multimedialny |
| Tuner TV: | Analogowy DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Łączność bezprzewodowa: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze CI: | 1 |
| Pozostałe złącza: |
Wejścia antenowe Ethernet (RJ-45) Tak Ethernet (RJ-45) LAN SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio) |
| Moc głośników (RMS): | 20W (2 x 10W) |
| Dźwięk: |
bluetooth surround ready AI sound |
| Procesor: | α5 AI Processor 4K |
| Standard VESA: | 300 x 300 |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 83.8 cm |
| Wysokość z podstawą: | 90.6 cm |
| Szerokość: | 145.4 cm |
| Głębokość bez podstawy: | 5.8 cm |
| Głębokość z podstawą: | 26.9 cm |
| Waga bez podstawy: | 21.5 kg |
| Waga z podstawą: | 21.8 kg |
| Średni pobór mocy: |
Pobór mocy w HDR kWh/1000h 137 Pobór mocy w SDR kWh/1000h 105 |
| Dodatkowe funkcje: |
Active HDR FILMMAKER MODE™ Tryb HGIG HDR10 Pro HLG |
| Dodatkowe informacje: |
9 trybów obrazu (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room)) Optymalizacja do gier ALLM Nagrywanie cyfrowe HbbTV Napisy DVB Time Machine (DVR) Apple HomeKit Time Shift Nagrywanie analogowe |
| Dołączone akcesoria: |
Baterie Kabel zasilający Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
