infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Smartfon Tp-Link Neffos C5A
Kod produktu: TP703A21PL
Procesor
MediaTek MT6580M
Układ graficzny
Mali-400
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
8 GB
Ekran
5", TN, 854x480 px
Łączność
3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, A-GPS
Opis
Smartfon Tp-Link Neffos C5A
Twoje okno na świat

Piękno tkwi w prostocie
Klasyczny design w połączeniu z przemyślanymi wymiarami. Neffos C5A zapewnia wygodę podczas długotrwałego użytkowania.

Jeszcze piękniejsze selfie
Przednia kamera 2MP trybem upiększania dodaje uroku Twoim autoportretom. Wywołaj swoje ulubione funkcje za pomocą jednego dotknięcia ekranu.

W-fi i Dual SIM
Smartfony TP-Link Neffos mogą pochwalić się najlepszym modułem Wi-Fi, który został zaprojektowany i przetestowany w laboratoriach TP-Link. Model C5A obsługuje dwie karty SIM w technologii Dual Standby.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6580M |
| Układ graficzny: | Mali-400 |
| Pamięć RAM: | 1 GB |
| Pamięć wbudowana: | 8 GB |
| Ekran: | 5", TN, 854x480 px |
| Łączność: | 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, A-GPS |
| Złącza: | 1 x Micro USB, 1 x Czytnik kart pamięci, 1 x Gniazdo kart SIM, 1 x Gniazdo kart microSIM, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe |
| Bateria: | Litowo-jonowa 2300 mAh |
| Kamera: | 5.0 Mpix - tył, 2.0 Mpix - przód |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 7.0 Nougat |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary: | 145 x 72,6 x 9,6 mm |
| Waga: | 159 g |
| Dodatkowe informacje: | DualSIM, akcelerometr |
| Dołączone akcesoria: | Ładowarka, Kabel microUSB |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
94,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Elite x360 1040 14 cali G9 2-w-1 Wolf Pro SecurityEdition...
8999,00 zł
