infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Smartfon Oukitel WP9 6/128GB Black
Kod produktu: WP9-BK/OL
Oukitel
Procesor
MediaTek MT6771 Helio P60 (4 rdzenie, 2.0 GHz, A73 + 4 rdzenie, 2.0 GHz, A53)
Pamięć RAM
6 GB
Pamięć wbudowana
128GB
Przekątna ekranu
5.86 cala
Rozdzielczość ekranu
1560 x 720
Łączność
Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, microUSB
Opis
Smartfon Oukitel WP9
Dopracowany w każdym szczególe

Wyjątkowy procesor
Smartfon Oukitel WP9 napędzany jest przez procesor MediaTek MT6771 Helio P60, ultraszybką jednostkę odpowiedzialną za niezawodną i płynną pracę. Dzięki 6GB RAM przełączanie między aplikacjami jest jeszcze łatwiejsze, a 128GB przestrzeni na dane pozwoli Ci cieszyć się jeszcze większą ilością zdjęć, filmów i muzyki. Nowoczesne rozwiązania wraz z świetnym procesorem oznaczają, że nie musisz czekać na nic. Pobieraj filmy w kilka sekund, graj bez opóźnień w ulubione gry online. Podczas wideorozmów poczujesz się jak na prawdziwym spotkaniu dzięki większej przepustowości sieci i mniejszych opóźnieniach.

Zwycięska bateria
Niesamowicie potężna bateria WP9 ma pojemność aż 8000 mAh, nawet dwukrotnie więcej, niż w przypadku standardowych telefonów. Taki zapas mocy pozwala osiągnąć do 760 godzin w trybie oczekiwania lub do 50 godzin połączeń głosowych.
Niesamowicie potężna bateria WP9 ma pojemność aż 8000 mAh, nawet dwukrotnie więcej, niż w przypadku standardowych telefonów. Taki zapas mocy pozwala osiągnąć do 760 godzin w trybie oczekiwania lub do 50 godzin połączeń głosowych.

Przestronny wyświetlacz
Jeden z większych ekranów dostępnych we wzmocnionych telefonach jest właśnie tutaj. Przekątna 5,86" i panoramiczne proporcje pozwolą Ci cieszyć się filmami na ekranie klasy kinowej. Rozdzielczość 1560 x 720 px oznacza, że tekst jest wyraźny, a obrazy - szczegółowe.

System trzech aparatów
Smartfon wyposażony został w trzy aparaty oraz czujnik głębi, a także jeden obiektyw z przodu. Czujnik głębi pomaga uzyskać efekt rozmycia tła w zdjęciach portretowych. Aparat makro zbliża Cię do piękna skrywającego się w miniaturowym świecie. Wykorzystując tryb nocny będziesz mógł robić wyraźne i świetne zdjęcia nawet w nocy.
Smartfon wyposażony został w trzy aparaty oraz czujnik głębi, a także jeden obiektyw z przodu. Czujnik głębi pomaga uzyskać efekt rozmycia tła w zdjęciach portretowych. Aparat makro zbliża Cię do piękna skrywającego się w miniaturowym świecie. Wykorzystując tryb nocny będziesz mógł robić wyraźne i świetne zdjęcia nawet w nocy.

Prawdziwie odporny telefon
Stworzony do działania w trudnych warunkach smartfon Oukitel posiada certyfikat odporności IP68 i IP69K. Nie straszna mu woda, pył, ani upadki. Jest gotowy na wszystko.
Stworzony do działania w trudnych warunkach smartfon Oukitel posiada certyfikat odporności IP68 i IP69K. Nie straszna mu woda, pył, ani upadki. Jest gotowy na wszystko.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6771 Helio P60 (4 rdzenie, 2.0 GHz, A73 + 4 rdzenie, 2.0 GHz, A53) |
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128GB |
| Przekątna ekranu: | 5.86 cala |
| Rozdzielczość ekranu: | 1560 x 720 |
| Łączność: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, microUSB |
| Czujniki: | Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Magnetometr |
| System nawigacji satelitarnej: | A-GPS, GLONASS |
| Złącza: | 1 x USB Type-C, 2 x Gniazdo kart nanoSIM |
| Bateria: | 8000 mAh |
| Kamera: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | 4K |
| Głębokość: | 19.5 mm |
| Szerokość: | 76.9 mm |
| Wysokość: | 156 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 10 |
| Waga: | 321 g |
| Dodatkowe informacje: | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) ,Czytnik linii papilarnych, Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP69K) |
| Dołączone akcesoria: | Kabel USB Typ-C, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| Adres: | Patriotów 110 04-844 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
94,90 zł
