infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Oukitel WP5 4/32 DS Pomarańczowy
Smartfon Oukitel WP5 4/32 DS Pomarańczowy
Kod produktu: WP5-OEV2/OL
Oukitel
Procesor
MediaTek MT6761D (4 rdzenie, 1.8 GHz)
Układ graficzny
IMG PowerVR GE8300, 550 MHz
Pamięć RAM
4GB
Pamięć wbudowana
32GB
Typ ekranu
Dotykowy, IPS
Przekątna ekranu
5,5
Opis
Smartfon Oukitel WP5
Dopracowany w każdym szczególe

Wyjątkowy procesor
Smartfon Oukitel WP5 został wyposażony w wyjątkowy procesor MediaTek MT6761. Oferuje on moc obliczeniową na poziomie 1.8 GHz z układem graficznym IMG GE8300 o taktowaniu 550 MHz. Procesor jest nie tylko wydajny, ale także energooszczędny. Doskonale nadaje się do pracy, jak i do grania mobilnego.

Niesamowity wyświetlacz
Ekran w Oukitel WP5 posiada przekątną 5.5” i rozdzielczości 1440 x 720 px, dzięki czemu dostrzeżesz każdy detal. Obraz jest niezwykle wyraźny i czytelny. Żywe kolory będą cieszyć Twoje oczy, a szerokie kąty widzenia umożliwią bezproblemowe oglądanie ulubionych filmów, granie bądź też serfowanie po internecie.
Ekran w Oukitel WP5 posiada przekątną 5.5” i rozdzielczości 1440 x 720 px, dzięki czemu dostrzeżesz każdy detal. Obraz jest niezwykle wyraźny i czytelny. Żywe kolory będą cieszyć Twoje oczy, a szerokie kąty widzenia umożliwią bezproblemowe oglądanie ulubionych filmów, granie bądź też serfowanie po internecie.

Wyjątkowo wytrzymały
Oukitel WP5 to smartfon, który został stworzony do pracy w wyjątkowych trudnych warunkach. Certyfikat ochrony IP68 pozwala na nawet 30 min. Zanurzenia w wodzie na głębokości 1.5 metra, dodatkowo posiada obudowę, która jest pyłoszczelna. Niezależnie od tego w jak mało sprzyjających warunkach się znajdujesz telefon wytrzyma wszysko
Oukitel WP5 to smartfon, który został stworzony do pracy w wyjątkowych trudnych warunkach. Certyfikat ochrony IP68 pozwala na nawet 30 min. Zanurzenia w wodzie na głębokości 1.5 metra, dodatkowo posiada obudowę, która jest pyłoszczelna. Niezależnie od tego w jak mało sprzyjających warunkach się znajdujesz telefon wytrzyma wszysko

Pojemna bateria
Smartfon Oukitel WP5 został wyposażony w ogniskową o pojemności 8000 mAh, która zapewnia energię na cały dzień. Obsługuję ona również funkcję szybkiego ładowania, przez co nie musisz już pamiętać o częstym ładowaniu. Pełna pojemność baterii pozwala na 42 godzin rozmów, 43 godziny słuchania muzyki lub 615 godzin pracy w trybie czuwania.
Smartfon Oukitel WP5 został wyposażony w ogniskową o pojemności 8000 mAh, która zapewnia energię na cały dzień. Obsługuję ona również funkcję szybkiego ładowania, przez co nie musisz już pamiętać o częstym ładowaniu. Pełna pojemność baterii pozwala na 42 godzin rozmów, 43 godziny słuchania muzyki lub 615 godzin pracy w trybie czuwania.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6761D (4 rdzenie, 1.8 GHz) |
| Układ graficzny: | IMG PowerVR GE8300, 550 MHz |
| Pamięć RAM: | 4GB |
| Pamięć wbudowana: | 32GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy, IPS |
| Przekątna ekranu: | 5,5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1440 x 720 |
| Łączność: |
Wi-Fi Bluetooth 4G (LTE) |
| Czujniki: |
Żyroskop Zbliżeniowy Kompas cyfrowy Akcelerometr Światła Magnetometr |
| System nawigacji satelitarnej: |
Beidou GPS GLONASS |
| Złącza: |
1x USB Type-c 2x wejście na kartę nanoSIM (jedno współdzielone z kartą microSD) |
| Bateria: | Li-pol 8000 mAh |
| Kamera: |
przód: 5MP tył: 13MP + 2MP + 2MP |
| Głębokość: | 18 mm |
| Szerokość: | 76,7 mm |
| Wysokość: | 156,2 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 9.0 Pie |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Waga: | 370 g |
| Dodatkowe informacje: |
DualSIM Funkcja OTG Obsługa kart microSD do 128 GB czytnik linii papilarnych Funkcja szybkiego ładowania Quick Charge Funkcja latarki Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) Skaner twarzy |
| Dołączone akcesoria: |
1x Igła SIM Ładowarka Kabel USB typ C Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| Adres: | Patriotów 110 04-844 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
