infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Motorola Moto G72 8/128GB Meteorite Grey
Smartfon Motorola Moto G72 8/128GB Meteorite Grey
Kod produktu: PAVG0003RO
Procesor
MediaTek Helio G99 (2x 2.2 GHz, Cortex A76 + 6x 2.0 GHz A55)
Układ graficzny
Mali-G57 MC2
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć wbudowana
128 GB
Typ ekranu
Dotykowy, OLED
Przekątna ekranu
6,6
Opis
Motorola Moto G72
Dopracowany w każdym szczególe

Olśniewający ekran
Poznaj nowy wymiar doświadczeń wizualnych dzięki praktycznie bezramkowemu ekranowi OLED. Wąskie ramki znikają z Twoich oczu, a Ty cieszysz się bardziej immersyjnymi treściami. Zobacz jeszcze więcej dzięki przekątnej 6,6" i rozdzielczości 2400 x 1080. Technologia OLED dodatkowo zapewnia głębsze czernie.

Bateria, która dotrzymuje Ci kroku
Dzięki pojemnej baterii przestaniesz martwić się o rozładowanie smartfona. Akumulator 5000 mAh dostarcza energii przez długie godziny, więc możesz działać aktywnie i intensywnie. Jesteś w pośpiechu? Ładowanie TurboPower uzupełni zapas energii w mgnieniu oka, a Ty wrócisz do akcji jeszcze szybciej.
Dzięki pojemnej baterii przestaniesz martwić się o rozładowanie smartfona. Akumulator 5000 mAh dostarcza energii przez długie godziny, więc możesz działać aktywnie i intensywnie. Jesteś w pośpiechu? Ładowanie TurboPower uzupełni zapas energii w mgnieniu oka, a Ty wrócisz do akcji jeszcze szybciej.

Szybciej od samego początku
Zbudowany w procesie technologicznym 6 nm procesor MediaTek Helio G99 z taktowaniem do 2,2 GHz oferuje błyskawiczne prędkości i świetną w swojej klasie wydajność. Od teraz masz również zapewnioną wymaganą moc jakiej będziesz potrzebował na rozgrywkę, filmy online i rozmowy z przyjaciółmi. Efektywność Twoich poczynań będzie w stanie wzrosnąć nawet o 20%. Wszystko parametry i osiągnięcia smartfona są możliwe, dzięki chipsetowi 6 nm, który oszczędza baterię podczas rozgrywki online.
Zbudowany w procesie technologicznym 6 nm procesor MediaTek Helio G99 z taktowaniem do 2,2 GHz oferuje błyskawiczne prędkości i świetną w swojej klasie wydajność. Od teraz masz również zapewnioną wymaganą moc jakiej będziesz potrzebował na rozgrywkę, filmy online i rozmowy z przyjaciółmi. Efektywność Twoich poczynań będzie w stanie wzrosnąć nawet o 20%. Wszystko parametry i osiągnięcia smartfona są możliwe, dzięki chipsetowi 6 nm, który oszczędza baterię podczas rozgrywki online.

Aparat na każdą chwilę
Wykorzystaj system trzech aparatów z matrycą główną o rozdzielczości 108 MP, aby uchwycić niezapomniane przeżycia. Zobacz jeszcze więcej z aparatem ultraszerokokątnym 8 MP i opowiadaj nowe historie. Zbliż się do piękna z aparatem makro. Z telefonem od Motorola nawet w trudnych warunkach, kiedy oświetlenie nie jest już tak dobre, jak za dnia, możesz wykonywać fotografie, dzięki którym twoje wspomnienia zostaną z tobą na zawsze. Dodatkowo łączenie dziewięciu pikseli w jeden odpowiada za zwiększanie światłoczułości, a Ty możesz cieszyć się doskonałą jakością każdej fotografii.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek Helio G99 (2x 2.2 GHz, Cortex A76 + 6x 2.0 GHz A55) |
| Układ graficzny: | Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy, OLED |
| Przekątna ekranu: | 6,6 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2400 x 1080 px |
| Łączność: |
Bluetooth 5.0 NFC Wi-Fi 4G (LTE) |
| Czujniki: |
Zbliżenia Akcelerometr Światła Żyroskop |
| System nawigacji satelitarnej: |
A-GPS GPS GLONASS Galileo |
| Złącza: |
Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. (drugi slot wspólny z czytnikiem kart pamięci) Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. , Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh |
| Kamera: |
Przód: 16 MP Tył: 108 MP + 8 MP + 2 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | FullHD 1080p (do 60 kl./s) |
| Głębokość: | 8 mm |
| Szerokość: | 74 mm |
| Wysokość: | 161 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 166 g |
| Dodatkowe informacje: | Dual SIM |
| Dołączone akcesoria: |
Ładowarka 33 W Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu Kabel USB Typu-C Etui |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo |
| Adres: | Landererova 12 Bratislava, SK, 811 09 |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
