infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Motorola Moto G62 5G 6/128GB Szary
Smartfon Motorola Moto G62 5G 6/128GB Szary
Kod produktu: PAU90023ES
Procesor
Qualcomm Snapdragon 480+ 5G (2 rdzenie 2.2 GHz + 6 rdzeni 1.8 GHz)
Pamięć RAM
6 GB
Pamięć wbudowana
128 GB
Ekran
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Typ ekranu
Dotykowy, LCD
Przekątna ekranu
6,5"
Opis
Smartfon Motorola Moto G62 5G 6/128GB Szary
Doskonały w każdym calu

Wyróżnij się z tłumu
Smartfon Motorola moto g62 5G pozwoli Ci wzbogacić Twój styl, a two wszystko dzięki stylowej i barwnej obudowie. Prócz designu oferuje również pojemną baterię z funkcją szybkiego ładowania. Dodatkowo urzadzenie jes zabezpieczone przed zachlapaniem za sprawą hydrofobowej powłoki. Dzięki systemowi aparatów 50 Mpx robienie szczegółowych zdjęć w dzień i w nocy będzie czystą przyjemnością. W trybie wysokiej jasności o częstotliwości odświeżania 120 Hz ekran prezentuje kolory w sposób niesamowicie realistyczny.

Niesamowita wydajność
Motorola moto G62 5G została wyposażona w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 480+ 5G oraz 6 GB pamięci RAM, co pozwala na obsługiwanie wielu zadań jednocześnie oraz zaawansowanych gier, stając się tym samym osobistym centrum rozrywki. Co więcej doskonały system operacyjny Android 12 odznacza się czytelnym interfejsem, udogodnieniami i łatwą obsługą, dzięki czemu korzystanie z niego staje się jeszcze prostsze.

Nowoczesny wyświetlacz
Oglądaj swoje ulubione seriale, filmy i gry na ekranie o przekątnej 6,5 cala FHD+, który zapewnia wyjątkowy realizm. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz możesz cieszyć się płynnym wyświetlaniem i bezproblemowym przeglądaniem Internetu. Ekran bez wycięcia pozwala Ci całkowicie zanurzyć się w treści, nie będąc rozpraszany. Zarówno tryby wysokiej jasności, jak i podświetlenia nocnego gwarantują doskonały widok bez względu na warunki oświetleniowe.

Uchwyć każdy szczegół
Dzięki aparatowi możesz być pewien, że niezależnie od pory dnia czy nocy, osoby ważne dla Ciebie zawsze będą wyglądać znakomicie. Wyposażony w matrycę 50 Mpx, nasz aparat zapewnia piękne i szczegółowe zdjęcia. Dodatkowo zaawansowana technologia przetwarzania obrazu gwarantuje 4-krotnie większą światłoczułość w warunkach słabego oświetlenia, co sprawia, że Twoje zdjęcia zawsze będą wyjątkowo ostre i żywe.

Pojemna bateria
Smartfon Motorola Moto G62 5G wyposażony jest w baterię o pojemności 5000 mAh, która zapewnia długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu. Dzięki temu rozwiązaniu już nie musisz zabierać ze sobą zewnętrznych źródeł energii w postaci powerbanków.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 480+ 5G (2 rdzenie 2.2 GHz + 6 rdzeni 1.8 GHz) |
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Ekran: | Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz |
| Typ ekranu: | Dotykowy, LCD |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Rozdzielczość ekranu: | 2400 x 1080 |
| Łączność: |
NFC Wi-Fi Bluetooth 5G |
| Czujniki: |
Żyroskop Zbliżeniowy Akcelerometr Światła |
| System nawigacji satelitarnej: |
Glonass GPS Galileo A-GPS |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB-C - 1 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh |
| Kamera: |
Przód: 16 MP Tył: 50 MP + 8 MP |
| Głębokość: | 8,59 mm |
| Szerokość: | 74 mm |
| Wysokość: | 162 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 184 g |
| Dodatkowe informacje: | Dual SIM - Obsługa dwóch kart SIM |
| Dołączone akcesoria: |
Ładowarka Etui ochronne Kabel USB Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo |
| Adres: | Landererova 12 Bratislava, SK, 811 09 |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Oryginalny wkład tusz HP 304 zestaw czarny + trójkolorowy CMYK 3JB05AE
119,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
