infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Motorola Moto E22 4/64GB Astro Black
Smartfon Motorola Moto E22 4/64GB Astro Black
Kod produktu: PAVC0001PL
Procesor
MediaTek Helio G37 (8 rdzeni, 4xA53 2,3 GHz + 4xA53 1,8 GHz)
Układ graficzny
IMG PowerVR GE8320 680 MHz
Pamięć RAM
4GB
Pamięć wbudowana
64GB
Typ ekranu
Dotykowy, IPS LCD
Przekątna ekranu
6.5
Opis
Motorola Moto E22
Dopracowany w każdym szczególe

Uwolnij swoją kreatywność
Chcesz doskonałości. Mówisz. Masz. Poznaj moto e22. Rób zdjęcia szybko nastawiającym ostrość systemem dwóch aparatów ze sztuczną inteligencją. Aparat w połączeniu z 8-rdzeniowym procesorem ułatwiają robienie ostrzejszych i jaśniejszych zdjęć oraz filmów w każdym oświetleniu. Zachwyć się ekranem HD+ o przekątnej 6.5".

Szybki procesor
8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio G37 wytwarzany jest w procesie 12nm, dzięki czemu oferuje niesamowicie płynną pracę systemu, będąc jednocześnie wyjątkowo energooszczędnym. Szybka pamięć 4 GB RAM pozwala na pracę z jeszcze większą liczbą aplikacji jednocześnie, a 64 GB przestrzeni na dane pomieści wszystkie najważniejsze informacje. Ze slotem na karty microSD możesz rozbudować pamięć nawet do 1TB.
8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio G37 wytwarzany jest w procesie 12nm, dzięki czemu oferuje niesamowicie płynną pracę systemu, będąc jednocześnie wyjątkowo energooszczędnym. Szybka pamięć 4 GB RAM pozwala na pracę z jeszcze większą liczbą aplikacji jednocześnie, a 64 GB przestrzeni na dane pomieści wszystkie najważniejsze informacje. Ze slotem na karty microSD możesz rozbudować pamięć nawet do 1TB.

Mocna bateria
Bateria o pojemności 4020 mAh pozwala używać telefonu przez ponad dobę. Zyskujesz tym samym pewność, że nie zabraknie Ci energii. Korzystaj z urządzenia do 40 godzin bez konieczności ładowania. Niech każdy dzień z Motorolą Moto e22 będzie nowym wyzwaniem.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek Helio G37 (8 rdzeni, 4xA53 2,3 GHz + 4xA53 1,8 GHz) |
| Układ graficzny: | IMG PowerVR GE8320 680 MHz |
| Pamięć RAM: | 4GB |
| Pamięć wbudowana: | 64GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy, IPS LCD |
| Przekątna ekranu: | 6.5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600 x 720 (HD+) |
| Łączność: |
Bluetooth 5.0 NFC 4G (LTE) Wi-Fi |
| Czujniki: |
Zbliżeniowy Akcelerometr Światła Czytnik linii papilarnych z boku |
| System nawigacji satelitarnej: |
A-GPS Galileo SUPL GPS GLONASS LTEPP |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. 1 x Gniazdo kart nanoSIM (Drugi slot wspólny z czytnikiem kart pamięci) |
| Bateria: | 4020 mAh |
| Kamera: |
Przód: 5 MP Tył: 16 MP + 2 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: |
HD (30 kl./s) FHD (30 kl./s) |
| Głębokość: | 7.99 mm |
| Szerokość: | 74.65 mm |
| Wysokość: | 163.56 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 169 g |
| Dodatkowe informacje: |
Czytnik linii papilarnych z boku Obsługa kart microSD do 1 TB Dedykowany przycisk Asystenta Google Dual SIM odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy |
| Dołączone akcesoria: |
klucz SIM ładowarka 10W Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu Kabel USB typ C |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo |
| Adres: | Landererova 12 Bratislava, SK, 811 09 |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Oryginalny wkład tusz HP 304 zestaw czarny + trójkolorowy CMYK 3JB05AE
119,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
