infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Kruger&Matz LIVE 9 4/64GB Czarny
Smartfon Kruger&Matz LIVE 9 4/64GB Czarny
Kod produktu: KM0497-B
Kruger&Matz
Procesor
MediaTek MT6762V Helio P22 (8 rdzeni, 2.0 GHz, Cortex A53)
Układ graficzny
PowerVR GE8320
Pamięć RAM
4 GB (DDR4, 2400 MHz) (gniazda pamięci (ogółem/wolne) 1/0)
Pamięć wbudowana
64 GB
Typ ekranu
IPS
Przekątna ekranu
6.5
Opis
Smartfon Kruger&Matz LIVE 9
Świat multimediów w Twojej dłoni

Duży wyświetlacz
Model LIVE 9 został wyposażony w 6.5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720x1600 px HD+. Dzięki proporcjom 19:9 na ekranie widocznych jest o wiele więcej treści wertykalnych, co znacznie poprawia komfort oglądania stron internetowych.

Silne podzespoły
Chcesz mieć pewność, że twój telefon zawsze będzie działał płynnie, nawet podczas korzystania z zaawansowanych gier i aplikacji? LIVE 9 zaspokoi twoje oczekiwania. Został wyposażony w 8 rdzeniowy procesor MediaTek wspierany przez 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Ponadto smartfon został wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, która jest idealnym kompromisem między świetną wydajnością i smukłą konstrukcją telefonu.

Doskonała jakość zdjęć
Główny aparat 16 Mpx z przysłoną f/1.8 pozwoli wykonać zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Co więcej, jakość zdjęć zwiększa aparat służący do rozmycia tła oraz drugi do zdjęć makro. Wszystko zostało zaprojektowane, aby zaspokoić twoje oczekiwania i wzbudzić zachwyt jakością zdjęć.

Ciesz się funkcjami
Moduł NFC pozwala Ci zapomnieć o portfelu. Teraz możesz płacić zbliżeniowo używając wyłącznie telefonu. Rozpocznij pracę szybko i bezpiecznie dzięki wbudowanemu czytnikowi linii papilarnych oraz funkcji Face ID. Wyście słuchawkowe to najprostszy sposób na podłączenie słuchawek do telefonu. Bez przejściówek, bez ładowania słuchawek bezprzewodowych. Slot dual SIM umożliwia korzystanie z dwóch numerów, a miejsce na kartę micro SD o pojemności do 256GB pozwoli Ci przechować jeszcze więcej danych.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6762V Helio P22 (8 rdzeni, 2.0 GHz, Cortex A53) |
| Układ graficzny: | PowerVR GE8320 |
| Pamięć RAM: | 4 GB (DDR4, 2400 MHz) (gniazda pamięci (ogółem/wolne) 1/0) |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Typ ekranu: | IPS |
| Przekątna ekranu: | 6.5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 720 x 1600 px HD+ |
| Łączność: | Bluetooth 5.0 LTE WiFi 802.11 b/g/n NFC |
| Czujniki: | Akcelerometr Czujnik zbliżeniowy czytni linii papilarnych Grawitacyjny Magnetometr Czujnik światła |
| System nawigacji satelitarnej: | GPS GLONASS Beidou Galileo |
| Złącza: | 1 x USB typu C Czytnik kart micro SD 1 x Jack 3,5 mm 2x Gniazdo kart SIM |
| Bateria: | 5000 mAh Li-Ion |
| Kamera: | Przód: 8 MP Tył: 16 MP + 2 MP + 0.08 MP |
| Głębokość: | 9 mm |
| Szerokość: | Ø76 mm |
| Wysokość: | 163 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 188 g |
| Dodatkowe informacje: | Obsługa kart microSD do 256GB Radio FM Funkcja Face ID |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz, kabel USB, szkło hartowane, pokrowiec silikonowy, słuchawki, instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lechpol Electronics Leszek Spółka komandytowa |
| Adres: | Miętne, ul. Garwolińska 1 08-400 Garwolin |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
