infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Smartfon Kruger&Matz Flow 5+ Złoty
Opis
Smartfon Kruger&Matz Flow 5+
Mnóstwo radości

Zobacz więcej
Jesteś miłośnikiem smartfonów z dużym ekranem? Z pewnością Twoją uwagę przyciągnie FLOW 5+. 5,7-calowy wyświetlacz IPS da Ci mnóstwo radości, niezależnie czy będziesz pracować, oglądać filmy, czy korzystać z aplikacji.

Magia wspomnień
Przednia i tylna kamera w smartfonie FLOW 5+ dają Ci możliwość uwiecznienia najważniejszych dla siebie momentów, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Rób zdjęcia z przyjaciółmi, selfie, ujęcia krajobrazów i zachowaj te chwile na wieczność.

Większa ochrona
FLOW 5+ pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo danych, przetrzymywanych na telefonie. Dzięki czytnikowi linii papilarnych masz pewność, że jesteś jedyną osobą, która może odblokować urządzenie.

Stylowy design
Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych smartfon Kruger&Matz FLOW 5+ przyciąga spojrzenia swoim wyglądem. Minimalistyczna obudowa z łagodnie zaokrąglonymi krawędziami to synonim elegancji i nowoczesności.

Siódme niebo
System Android 7.0 dostosowuje się do Twoich potrzeb, maksymalnie zwiększając komfort użytkowania smartfona. Nougat m.in. pozwala na korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie, odpisywanie na wiadomości z poziomu powiadomień, a także wybór trybu nocnego, który zmniejsza emisję światła niebieskiego.

Podwójne możliwości
FLOW 5+ nie tylko posiada funkcję dual SIM, ale dodatkowo został wyposażony w oddzielny slot na kartę microSD. Teraz nie musisz już wybierać pomiędzy korzystaniem z dwóch numerów, a używaniem karty pamięci.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | ARM Cortex-A53 (2 rdzenie, 1.50 GHz) |
| Układ graficzny: | Mali-T720MP2 |
| Pamięć RAM: | 2 GB |
| Pamięć wbudowana: | 16 GB |
| Typ ekranu: | IPS, pojemnościowy, wielopunktowy |
| Przekątna ekranu: | 5,7 " |
| Rozdzielczość ekranu: | 720x1280 px(HD) |
| Łączność: |
GPS Bluetooth Wi-Fi LTE |
| Złącza: |
Czytnik kart pamięci - 1 szt. Micro SD - 1 szt. Jack 3,5 mm - 1 szt. |
| Bateria: | 3340 mAh |
| Kamera: |
Przód: 5 Mpx Tył: 8 Mpx AF |
| Głębokość: | 11 mm |
| Szerokość: | 81 mm |
| Wysokość: | 157,3 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 7.0 Nougat |
| Kolor: | Złoty |
| Waga: | 227 g |
| Dodatkowe informacje: |
Czujnik zbliżeniowy Czujnik ruchu czytnik linii papilarnych Czujnik światła G-SENSOR Czujnik grawitacyjny DualSIM |
| Dołączone akcesoria: |
Zasilacz Kabel USB |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Lechpol Electronics Leszek Spółka komandytowa |
| Adres: | Miętne, ul. Garwolińska 1 08-400 Garwolin |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
