infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Smartfon Kruger&Matz Flow 5 Biały
Kod produktu: KM0446-W
Kruger&Matz
Procesor
ARM Cortex-A53 (2 rdzenie, 1.50 GHz)
Układ graficzny
Mali-T720MP2
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ ekranu
Pojemnościowy, wielopunktowy, IPS
Przekątna ekranu
5"
Opis
Smartfon Kruger&Matz Flow 5
Nowoczesny design










Specyfikacja techniczna
| Procesor: | ARM Cortex-A53 (2 rdzenie, 1.50 GHz) |
| Układ graficzny: | Mali-T720MP2 |
| Pamięć RAM: | 2 GB |
| Pamięć wbudowana: | 16 GB |
| Typ ekranu: | Pojemnościowy, wielopunktowy, IPS |
| Przekątna ekranu: | 5" |
| Rozdzielczość ekranu: | 720x1280 (HD) |
| Łączność: |
LTE GPS Bluetooth Wi-Fi A-GPS |
| Złącza: |
Jack 3,5 mm - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Micro USB - 1 szt. |
| Bateria: | 2000 mAh |
| Kamera: |
Przód: 2 Mpix Tył: 8 Mpx AF |
| Głębokość: | 10 mm |
| Szerokość: | 73 mm |
| Wysokość: | 144,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 7.0 Nougat |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 177 g |
| Dodatkowe informacje: |
DualSIM Szkło ochronne Dragontrail Czujnik światła Czujnik zbliżeniowy Czujnik grawitacyjny |
| Dołączone akcesoria: |
Zasilacz Kabel USB |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lechpol Electronics Leszek Spółka komandytowa |
| Adres: | Miętne, ul. Garwolińska 1 08-400 Garwolin |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
