infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon INFINIX Smart 7 2/64GB HD Silk Blue
Smartfon INFINIX Smart 7 2/64GB HD Silk Blue
Kod produktu: X6516SB
Infinix
Procesor
Spreadtrum Unisoc SC9863A (4 rdzenie, 1.6 GHz, A55 + 4 rdzenie, 1.2 GHz, A55)
Pamięć RAM
2GB
Pamięć wbudowana
64 GB
Typ ekranu
IPS
Przekątna ekranu
6,6\"
Rozdzielczość ekranu
1612 x 720px
Opis
Smartfon Infinix SMART 7 HD 2/64GB Silk Blue
Nowa generacja, która zachwyca

Doskonały wybór dla każdego
Smartfon Infinix 7 HD to urządzenie które stanie się twoim nieodłącznym towarzyszem. Smartfon wyposażony został w bezkresny wyświetlacz 6,6 cala, który spełni wszystkie twoje oczekiwania co do jakości obrazu. Dlatego możesz cieszyć się twoim ulubionym serialem, filmem czy surfowaniem po sieci w 100%. Telefon obsługiwany jest przez bardzo wydajny procesor Spreadtrum Unisoc SC9863A, dzięki któremu smartfon będzie pracował płynnie i dynamicznie. Dodatkowo, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii, urządzenie pokryte zostało twardym i nieprzyjaznym dla zarazków materiałem antybakteryjnym z jonami srebra.

Wytrzymała bateria
Bateria o pojemności 5000 mAh, w jaką wyposażony został smartfon Infinix, daje możliwości na korzystanie ze smartfona przez niezwykle długi czas. Urządzenie w trybie oszczędzania energii, kiedy stan baterii wynosi, około 5% jest w stanie wytrzymać nawet cały dzień, w tym do 120 minut czasu połączeń .

Uchwyć najważniejsze chwile
Podwójny tylny aparat, w który wyposażony został, telefon Infinix daje możliwość uchwycenia najważniejszych chwil w każdym wyjątkowym momencie. Główny aparat 8 MP, dzięki jakości i szerokiemu kątowi pozwala uchwycić każdy detal danej chwili. Przednia kamera 5 MP umożliwia robienie selfie w bardzo satysfakcjonującej jakości nawet w nie sprzyjających warunkach!

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Spreadtrum Unisoc SC9863A (4 rdzenie, 1.6 GHz, A55 + 4 rdzenie, 1.2 GHz, A55) |
| Pamięć RAM: | 2GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Typ ekranu: | IPS |
| Przekątna ekranu: | 6,6\" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1612 x 720px |
| Łączność: |
Bluetooth Wi-Fi |
| Czujniki: |
Zbliżenia Światła Czytnik linii papilarnych |
| System nawigacji satelitarnej: |
GPS Galileo GLONASS |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. Micro USB - 1 szt. |
| Bateria: | 5000mAh |
| Kamera: |
Przedni 5 Mpx Tylny 8 Mpx + 0.08 Mpx |
| Głębokość: | 8,6 mm |
| Szerokość: | 75 mm |
| Wysokość: | 163 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 196.5 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
94,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
