infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon INFINIX Hot 30i 4/128GB Glacier Blue
Smartfon INFINIX Hot 30i 4/128GB Glacier Blue
Kod produktu: X669GB
Infinix
Procesor
Unisoc T606
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć wbudowana
128 GB
Ekran
Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz
Typ ekranu
Dotykowy, IPS
Przekątna ekranu
6,6 cali
Opis
Smartfon INFINIX Hot 30i 4/128GB Glacier Blue
Dopracowany w każdym szczególe

Praktyczny smartfon dla każdego
Smartfon Infinix HOT 30i pozwoli ponieść Ci się rozrywce. Za sprawą dużego wyświetlacza o rozdzielczości HD+ i świetnymi parametrami pracy doskonale sprawdzi się w trakcie oglądania filmów i grania w gry. Świetnie również nadaje się do standardowych zastosowań, takich jak przeglądanie Internetu i rozmowy telefoniczne.
Smartfon Infinix HOT 30i pozwoli ponieść Ci się rozrywce. Za sprawą dużego wyświetlacza o rozdzielczości HD+ i świetnymi parametrami pracy doskonale sprawdzi się w trakcie oglądania filmów i grania w gry. Świetnie również nadaje się do standardowych zastosowań, takich jak przeglądanie Internetu i rozmowy telefoniczne.

Wytrzymała bateria i duża wydajność
Przechowuj swoje dane w postaci zdjęć, plików, dokumentów tekstowych, filmów. Smartfon Infinix HOT 30i oferuje aż 128 GB pamięci z możliwością rozszerzenia do 1 TB przy pomocy karty microSD. Wszystko co jest niezbędne do nauki, pracy i rozrywki będziesz mieć dosłownie zawsze pod ręką. Dodatkowo wydajność zapewnia procesor Unisoc T606 oraz 4 GB pamięci RAM. Dzięki pojemnej baterii zabierzesz swój smartfon wszędzie tam, gdzie chcesz. Został wyposażony w pojemną baterię o pojemności 5000 mAh, a energię możesz szybko uzupełnić dzięki 18 W szybkiemu ładowaniu.
Przechowuj swoje dane w postaci zdjęć, plików, dokumentów tekstowych, filmów. Smartfon Infinix HOT 30i oferuje aż 128 GB pamięci z możliwością rozszerzenia do 1 TB przy pomocy karty microSD. Wszystko co jest niezbędne do nauki, pracy i rozrywki będziesz mieć dosłownie zawsze pod ręką. Dodatkowo wydajność zapewnia procesor Unisoc T606 oraz 4 GB pamięci RAM. Dzięki pojemnej baterii zabierzesz swój smartfon wszędzie tam, gdzie chcesz. Został wyposażony w pojemną baterię o pojemności 5000 mAh, a energię możesz szybko uzupełnić dzięki 18 W szybkiemu ładowaniu.

Doskonały aparat
Dzięki aparatowi 13 Mpix uchwycisz jasne, kolorowe i ostre zdjęcia w każdym świetle. Dodatkowo smartfon wyposażony w podwójną lampę błyskową, dzięki której możesz uwieczniać najważniejsze momenty - nawet nocą. Przedni aparat 8 Mpix pozwoli Ci na robienie niesamowitych selfie. Natomiast jeśli zdjęcia Ci nie wystarczają, to nagraj film w wysokiej jakości Full HD.
Dzięki aparatowi 13 Mpix uchwycisz jasne, kolorowe i ostre zdjęcia w każdym świetle. Dodatkowo smartfon wyposażony w podwójną lampę błyskową, dzięki której możesz uwieczniać najważniejsze momenty - nawet nocą. Przedni aparat 8 Mpix pozwoli Ci na robienie niesamowitych selfie. Natomiast jeśli zdjęcia Ci nie wystarczają, to nagraj film w wysokiej jakości Full HD.

Sprawdzone rozwiązania
Chroń swoje cenne dane przed dostępem osób nieuprzywilejowanych. Czytnik linii papilarnych w smartfonie Infinix HOT 30i da Ci pewność, że nikt nie uruchomi Twojego urządzenia bez Twojej wiedzy i zgody. Nie zabrakło również modułu GPS, który zawsze poprowadzi Cię do celu precyzyjnie. Już nie musisz inwestować w nawigację samochodową. Ponadto łączność NFC pozwoli Ci dokonywać płatności telefonem, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o brak portfela przy sobie.
Chroń swoje cenne dane przed dostępem osób nieuprzywilejowanych. Czytnik linii papilarnych w smartfonie Infinix HOT 30i da Ci pewność, że nikt nie uruchomi Twojego urządzenia bez Twojej wiedzy i zgody. Nie zabrakło również modułu GPS, który zawsze poprowadzi Cię do celu precyzyjnie. Już nie musisz inwestować w nawigację samochodową. Ponadto łączność NFC pozwoli Ci dokonywać płatności telefonem, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o brak portfela przy sobie.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Ekran: | Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz |
| Typ ekranu: | Dotykowy IPS |
| Przekątna ekranu: | 6,6 cali |
| Rozdzielczość ekranu: | 1612 x 720 px |
| Łączność: | Bluetooth Wi-Fi NFC |
| Czujniki: | Czujnik zbliżeniowy Czytnik linii papilarnych Żyroskop Kompas cyfrowy Czujnik światła Akcelerometr |
| System nawigacji satelitarnej: | GPS A-GPS Galileo Glonass |
| Złącza: | gniazdo nanoSIM - 2 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB-C - 1 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh |
| Kamera: | Tył: 13 MP Przód: 8 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | Full HD |
| Głębokość: | 8,4 mm |
| Szerokość: | 75,75 mm |
| Wysokość: | 164 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 191 g |
| Dodatkowe informacje: | Dual SIM Radio FM Tryb głośnomówiący |
| Dołączone akcesoria: | Ładowarka Igła do tacki SIM Instrukcja obsługi Kabel USB-A - USB-C Etui |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Promocja
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
