infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Smartfon Apple iPhone SE 2020 4/128GB Czerwony Renewd
Kod produktu: RND-P176128
Procesor
Apple A13 Bionic
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć wbudowana
128 GB
Typ ekranu
IPS, Dotykowy, True Tone, Retina HD, Haptic Touch
Przekątna ekranu
4,7 cali
Rozdzielczość ekranu
1334 x 750
Opis
Smartfon Apple iPhone SE 2020 4/128GB Czerwony Renewd
Nowoczesny smartfon

Niezmiennie wspaniały
Apple iPhone SE 2020 Renewd to smartfon, który wyróżnia się innowacyjnym designem oraz kompaktową konstrukcją. Ten odświeżony model iPhone'a doskonale łączy prostotę i elegancję z najnowszymi możliwościami technologicznymi oferowanymi przez Apple. Dzięki ergonomicznemu kształtowi iPhone SE 2020 Renewd idealnie leży w dłoni i jest wygodny w użytkowaniu.

Wydajność na najwyższym poziomie
Apple iPhone SE 2020 Renewd wyposażony został w potężny procesor A13 Bionic, który zapewnia niesamowitą szybkość działania oraz płynne przełączanie się między aplikacjami. Dzięki temu smartfonowi możesz cieszyć się wydajnością na najwyższym poziomie. Wydajna pamięć RAM o pojemności 4 GB sprawia, że iPhone SE 2020 Renewd radzi sobie bez problemu z zasobożernymi aplikacjami i grami. Bez względu na to czy grasz w ulubione gry mobilne czy korzystasz z innych wymagających aplikacji, ten smartfon nie zawiedzie Cię pod względem wydajności.
Apple iPhone SE 2020 Renewd wyposażony został w potężny procesor A13 Bionic, który zapewnia niesamowitą szybkość działania oraz płynne przełączanie się między aplikacjami. Dzięki temu smartfonowi możesz cieszyć się wydajnością na najwyższym poziomie. Wydajna pamięć RAM o pojemności 4 GB sprawia, że iPhone SE 2020 Renewd radzi sobie bez problemu z zasobożernymi aplikacjami i grami. Bez względu na to czy grasz w ulubione gry mobilne czy korzystasz z innych wymagających aplikacji, ten smartfon nie zawiedzie Cię pod względem wydajności.

Nowoczesny wyświetlacz Retina HD
Apple iPhone SE 2020 posiada 4,7-calowy wyświetlacz Retina HD, który zapewnia doskonałą jakość obrazu i wyraziste kolory. Dzięki rozdzielczości 1334 x 750 pikseli, ekran jest w stanie wyświetlać szczegóły z dużą precyzją. Ponadto technologia True Tone automatycznie dostosowuje balans bieli ekranu do otaczającego światła, zapewniając bardziej naturalne i komfortowe wrażenia.
Apple iPhone SE 2020 posiada 4,7-calowy wyświetlacz Retina HD, który zapewnia doskonałą jakość obrazu i wyraziste kolory. Dzięki rozdzielczości 1334 x 750 pikseli, ekran jest w stanie wyświetlać szczegóły z dużą precyzją. Ponadto technologia True Tone automatycznie dostosowuje balans bieli ekranu do otaczającego światła, zapewniając bardziej naturalne i komfortowe wrażenia.

Znany aparat, nieznane możliwości
Smartfon iPhone SE 2020 wyposażony jest w zaawansowany system fotograficzny. Szerokokątny aparat o rozdzielczości 12 MP zapewnia niesamowitą jakość zdjęć. Natomiast przedni aparat 7 MP pozwoli Ci na robienie wspaniałych selfie. Dodatkowo możliwość nagrywania wideo w jakości 4K pozwala na tworzenie filmów o kinowej jakości bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi czy edycji. Z iPhone'm SE 2020 będziesz mógł cieszyć się wyrazistymi zdjęciami i doskonałymi filmami.

Przydatne funkcje
Smartfon iPhone SE 2020 Renewd ma również wiele innych przydatnych funkcji. Technologia ładowania bezprzewodowego sprawia, że będziesz mógł naładować telefon bez użycia plątających się kabli. Telefon wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, który pozwala na odblokowanie telefonu za pomocą odcisku palca. Konstrukcja iPhone'a jest wodoodporna i spełnia wymogi standardu IP67, co pozwala na zanurzenie smartfona do 1 m na czas nie dłuższy niż 30 minut.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Apple A13 Bionic |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Typ ekranu: | IPS Dotykowy True Tone Retina HD Haptic Touch |
| Przekątna ekranu: | 4,7 cali |
| Rozdzielczość ekranu: | 1334 x 750 |
| Łączność: | Wi-Fi 6 NFC Bluetooth 5.0 4G (LTE) |
| Czujniki: | Akcelerometr Zbliżenia Barometr Żyroskop Światła Czytnik linii papilarnych |
| System nawigacji satelitarnej: | GLONASS GPS |
| Złącza: | Lightning - 1 szt. Gniazdo nano SIM - 1 szt. |
| Bateria: | litowo-jonowa |
| Zainstalowany system operacyjny: | iOS 13 |
| Kamera: | Tył: 12 MP Przód: 7 MP |
| Rozdzielczość nagrywania video: | UHD 4K (do 60 kl./s) |
| Kolor: | Czerwony |
| Szerokość: | 67 mm |
| Wysokość: | 138 mm |
| Głębokość: | 7 mm |
| Waga: | 148 g |
| Dodatkowe informacje: | Wbudowane głośniki stereo Odnowiony przez producenta Ładowanie bezprzewodowe Dual SIM (nano-SIM i eSIM) Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP67) |
| Dołączone akcesoria: | Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu Kabel Lightning -> USB-C |
| Gwarancja: | 24 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Apple Distribution International Ltd. |
| Adres: | Hollyhill Industrial Estate Hollyhill Cork Irlandia |
| Email: | www.apple.com/pl/contact/ |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
