infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki z mikrofonem REAL-EL GDX-7650
Słuchawki z mikrofonem REAL-EL GDX-7650
Kod produktu: EL124100043
Czułość
słuchawek: 106 dB, Mikrofonu: -38 dB
Długość kabla
1,2 m + 1 m (adapter do komputera)
Dołączone akcesoria
Adapter
Impedancja
32 Ω
Pasmo przenoszenia
20 - 20000 Hz
Pasmo przenoszenia mikrofonu
30 - 16000 Hz
Opis
Słuchawki z mikrofonem REAL-EL GDX-7650
Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości

Doskonała jakość i funkcjonalność
Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem REAL-EL GDX-7650 zapewniają potężne realistyczne odtwarzanie dźwięku, które tworzy wrażenie pełnego zanurzenia w grze. Kompatybilny z odtwarzaczami multimedialnymi i komputerami osobistymi.

Specyfikacja techniczna
| Czułość: |
słuchawek: 106 dB Mikrofonu: -38 dB |
| Długość kabla: | 1,2 m + 1 m (adapter do komputera) |
| Dołączone akcesoria: | Adapter |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu: | 30 - 16000 Hz |
| Średnica przetwornika: | 50 mm |
| Waga: | 350 g |
| Złącza: | mini-jack 3.5 mm (4 pin) + USB (dla podświetlana) lub Ø 2x 3,5 mm (3 pin) |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlenie Regulowany pałąk Pilot na kablu Kabel ekranujący z tkaniny |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł