infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawkiPrzewodoweSłuchawki z mikrofonem MHS-DTW-R DETROIT Red
Słuchawki z mikrofonem MHS-DTW-R DETROIT Red
Kod produktu: MHS-DTW-R
Komunikacja bezprzewodowa
nie
Przeznaczenie
Telefonia komórkowa
Konstrukcja
Z muszlami nausznymi
Dźwięk
Stereo
Technologie
Tłumienie dźwięków z otoczenia
Kontrola dźwięku
Brak danych
Specyfikacja techniczna
| Komunikacja bezprzewodowa: | nie |
| Przeznaczenie: | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja: | Z muszlami nausznymi |
| Dźwięk: | Stereo |
| Technologie: | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kontrola dźwięku: | Brak danych |
| Złącza: | 3,5 mm minijack |
| Mikrofon: | tak |
| Kolor: | Czerwony |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.): | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.): | 20000 Hz |
| Czułość: | 108 Decybel |
| Długość przewodu: | 1.5 Metr |
| Pozostałe parametry: |
- Duże komfortowe elementy nauszne |
| Opis: |
Te nowoczesne miejskie słuchawki są dokładnie tym, czego potrzebujesz, jeśli naprawdę kochasz muzykę. Ich nowoczesny design miejski jest idealny dla aktywnego stylu życia. Duże wygodne nauszniki gwarantują optymalne wrażenia muzyczne, z minimalną ilością szumów otoczenia. Praktyczny mikrofon zamontowany na kablu słuchawek sprawia, że jest idealnym dodatkiem do każdego typu smartphone. |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 90,00 zł
479,00 zł
389,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 80,00 zł
449,00 zł
369,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł