infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM GRACZY 7.1 USB TRACER HYDRA
Opis
Słuchawki Tracer Hydra
poczuj realistyczne dźwięki

Słuchawki Tracer Hydra
Nowoczesne i innowacyjne słuchawki 7.1 stworzone dla specjalnie dla wymagających i najlepszych graczy. Zaprojektowane specjalnie w celu idealnego odwzorowania rzeczywistych, realistycznych i przestrzennych odgłosów jakie są oddawane podczas zaciętej rywalizacji podczas gier. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii urządzenie uzyskuje rewelacyjny dźwięk przestrzenny 7.1. Poprzez zastosowanie nowoczesnego designu i atrakcyjnej niebieskiej kolorystyki słuchawki spodobają się szerokiej grupie osób.

Wysoka jakość wykonania
Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikacje z partnerami. W urządzeniu został wykorzystany wytrzymały kabel w oplocie, zapewniający trwałość i niezawodność na długie lata. Kolejnym udogodnieniem jest umiejscowienie na przewodzie uniwersalnego pilota do regulacji głośności oraz włączania/wyłączania mikrofonu.

Specyfikacja techniczna
| Długość kabla: | 2,0 m |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Mikrofon: | tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 Hz - 20 kHz |
| Złącza: | USB |
| Dodatkowe informacje: |
Mocowanie mikrofonu na pałąku Regulacja głośności |
| Nazwa: | Megabajt Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Rydygiera 8/bud. 6A, 01-793 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa