infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawkiPrzewodoweSłuchawki przewodowe Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic Silver
Słuchawki przewodowe Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic Silver
Kod produktu: ZBW4355TY
Konstrukcja
Dokanałowa
Impedancja
32Ω
Czułość
98 dB
Pasmo przenoszenia
20 ~ 20000 Hz
Złącza
Jack 3,5 mm
Mikrofon
tak, na kablu
Opis
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic Silver
Nowoczesny design

Metalowa komora dźwiękowa
Wykonana z aluminium komora akustyczna jest odporna na korozję i zadrapania. Jej konstrukcja została zaprojektowana z myślą o tłumieniu zewnętrznych hałasów, nie idąc jednocześnie na kompromis w kwestii jakości dźwięku.

Wielofunkcyjny przycisk
Umieszczony na kablu przycisk pozwala w prosty sposób zatrzymywać i wznawiać muzykę. Użyjesz go również do odbierania i rozłączania rozmów. Wszystko to zrobisz nie wyjmując telefonu z kieszeni.

Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | Dokanałowa |
| Impedancja: | 32Ω |
| Czułość: | 98 dB |
| Pasmo przenoszenia: | 20 ~ 20000 Hz |
| Złącza: | Jack 3,5 mm |
| Mikrofon: | tak, na kablu |
| Długość kabla: | 1,25 m |
| Materiał: | TPE |
| Waga: | 14 g |
| Dodatkowe informacje: | Pilot na kablu |
| Dołączone akcesoria: | 3 pary wymiennych końcówek |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Xiaomi Technology (Polska) sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł