infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki Natec Fury Wildcat (NFU-0862)
Opis
Słuchawki Fury Wildcat
Dla prawdziwych graczy

Zyskaj przewagę
Nieważne czy grasz w grę typu FPS czy też w MMO, ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami pozwala na osiąganie lepszych wyników zespołowych, a dobrej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala szybko zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury.

Wildcat na polu bitwy
Słuchawki dla graczy Fury Wildcat oferują dobre połączenie dźwięku dobrej jakości z czułym mikrofonem oraz rozwiązaniami zwiększającymi komfort. Za odpowiedniej jakości dźwięk odpowiadają dynamiczne głośniki (dynamika 105 dB, impedancja 32 Ohm) stereo, które, w połączeniu z czułym mikrofonem, zapewniają każdemu graczowi przewagę niezbędną do odnoszenia kolejnych zwycięstw.

Wygoda zwycięzcy
Słuchawki Fury gwarantują optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą. Dodatkowo możemy dopasować ustawienia mikrofonu do naszych indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości, długi na 2 m przewód zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale również wydłuża żywotność zestawu słuchawkowego.

Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | Z muszlami nausznymi |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000HZ |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| System: | Stereo |
| Mikrofon: | Na pałąku |
| Czułość mikrofonu: | -62 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa: | nie |
| Technologie: | Brak danych |
| Dźwięk: | Stereo |
| Kontrola dźwięku: | Regulacja głośności |
| Materiał: | Nauszniki wykończone eko-skórą |
| Kolor: | Czarny, Niebieski |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 200g bez kabla |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa