infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki Natec Fury Hellcat
Opis
Słuchawki Fury Hellcat
Dla prawdziwych graczy

Zyskaj przewagę
W czasie emocjonujących rozgrywek czy to w FPS czy w MMO, ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami pozwala na osiąganie lepszych wyników zespołowych, a dobrej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala szybko zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury.

Usłysz przeciwnika pierwszy
Dzięki, dobrej jakości dynamicznym głośnikom (dynamika 96 dB, impedancja 32 Ohm) stereo, zyskujesz przewagę na polu bitwy i możesz usłyszeć przeciwnika jako pierwszy. Hellcat to wyważone połączenie jakości dźwięku stereo, czułego mikrofonu oraz wygody i wytrzymałości, uzupełnione o atrakcyjne podświetlenie LED.

Funkcjonalność
Hellcat oferują sporo rozwiązań, które zwiększają ich funkcjonalność. Mikrofon na obrotowym wysięgniku pozwala dopasować jego ustawienie do naszych potrzeb. Długi kabel w nylonowym oplocie jest trwały i daje komfort w poruszaniu się w czasie gry, a umieszczony na przewodzie pilot pozwala na sterowanie głośnością oraz włączać/wyłączać mikrofon.

Gamingowa wygoda i styl
Słuchawki zostały wykończone niebanalnym wzorem, który podkreśla ich gamingowy charakter. Dodatkowo funkcja podświetlania LED zwiększa ich atrakcyjność i pozwala graczowi wyróżnić się na tle innych zawodników. Słuchawki Fury gwarantują optymalną wygodę rozgrywki, dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą.

Specyfikacja techniczna
| Czułość: |
Słuchawek: 96 dB Mikrofonu: -54 dB |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Dźwięk: | Stereo |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Kolor: | Czarny, Niebieski, Wzór |
| Konstrukcja: | Z muszlami nausznymi |
| Kontrola dźwięku: | Regulacja głośności |
| Łączność: | Przewodowa |
| Materiał: | Nauszniki wykończone eko-skórą |
| Mikrofon: | Na pałąku |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000HZ |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu: | 100 - 10000 Hz |
| System: | 2.0 |
| Średnica przetwornika: | 50 mm |
| Waga: | 210 g |
| Złącza: | Mini Jack - 2 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Dodatkowe informacje: |
Niebieski podświetlenie Plastikowy oplot Membrana dynamiczna |
Opinie
- wygląd
- miłe wykończenie
- bardzo dobry dźwięk przy takiej cenie
- cena
- czasami przerywa kabel
- przy dłuższym korzystaniu potrafią boleć uszy
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa