infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Słuchawki Media-Tech douszne z mikrofonem MAGICSOUND DS-2 MT3556W
Kod produktu: MT3556W
Konstrukcja
Douszne
Pasmo przenoszenia
20Hz - 20kHz
Impedancja
18 ohm +/- 10%
Przeznaczenie
Telefonia komórkowa
Czułość
mikrofonu -40dB +/- 3dB, słuchawek 110dB +/- 3dB
Mikrofon
tak
Opis
Słuchawki Media-tech MAGICSOUND DS-2 MT3556W
Idealne dla każdego

Idealne brzmienie
Słuchawki Przewodowe MT3556W marki Media-tech zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Z kolei płaski kabel zapobiega zaplątywaniu się się słuchawek, co we współpracy z lekką i wygodną konstrukcją sprawi, że użytkowanie słuchawek to czysta przyjemność. Wykończenie słuchawek wraz z wymiennymi gumkami pozwala na wygodne korzystanie ze słuchawek nawet przez cały dzień. Mikrofon w słuchawkach MT3556W jest niezwykle czuły, przez co nadaje się idealnie nie tylko do rozmów, ale również do karaoke czy też użytkowania podczas gier. Dodatkowo łatwo go kontrolować, ponieważ za pomocą przycisku możemy obsługiwać wszystkie najważniejsze funkcje.

Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | Douszne |
| Pasmo przenoszenia: | 20Hz - 20kHz |
| Impedancja: | 18 ohm +/- 10% |
| Przeznaczenie: | Telefonia komórkowa |
| Czułość: | 110 Decybel |
| Mikrofon: | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Technologie: | Brak danych |
| Złącza: | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk: | Stereo |
| Kontrola dźwięku: | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kolor: | Biały |
| Długość kabla: | 1,2 m |
| Waga: | 14 gram |
| Gwarancja: |
24 miesiące (Door-to-door) 24 miesiące (producenta) |
| Przeznaczenie (słuchawki): | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki): | Douszne |
| Dźwięk (słuchawki): | Stereo |
| Impedancja : | 18 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.): | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.): | 20 kHz |
| Długość przewodu: | 1.2 Metr |
| Kolor (wyliczeniowy): | Biały |
| Pozostałe parametry: |
Czułość mikrofonu -40dB +/- 3dB |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Media-Tech Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Brzeziny 13B, 05-074 Halinów, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł