infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Słuchawki MDR-ZX110AP białe
Kod produktu: MDRZX110APWC(CE7)
Konstrukcja
Z muszlami nausznymi
Przeznaczenie
Telefonia komórkowa
Mikrofon
tak
Komunikacja bezprzewodowa
nie
Technologie
Tłumienie dźwięków z otoczenia
Złącza
3,5 mm minijack
Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | Z muszlami nausznymi |
| Przeznaczenie: | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon: | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | nie |
| Technologie: | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Złącza: | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk: | Stereo |
| Kontrola dźwięku: | Brak danych |
| Kolor: | Biały |
| Impedancja: | 24 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.): | 12 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.): | 22 kHz |
| Czułość: | 98 Decybel |
| Długość przewodu: | 1.2 Metr |
| Waga: | 120 gram |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Sony Europe B.V., Oddział w Polsce |
| Adres: | Ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł