infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSŁUCHAWKI JBL ENDURANCE RUN BT CZERWONE JBLENDURRUNBTRED
SŁUCHAWKI JBL ENDURANCE RUN BT CZERWONE JBLENDURRUNBTRED
Kod produktu: JBLENDURRUNBTRED
JBL
Bluetooth
Bluetooth v.4.1
Bateria
120 mAh
Czas ładowania
do 2h
Czas pracy
do 6h
Dołączone akcesoria
1x nakładka, Końcówki w 3 rozmiarach, Przewód do ładowania
Impedancja
20 Hz – 20 kHz
Opis
Słuchawki JBL ENDURANCE RUN BT
Bezprzewodowa magnetyczna prostota

Ćwicz w wygodny sposób
Słuchawki JBL ENDURANCE RUN BT dzięki technologii TwistLock™ i FlexSoft™ są lekkie i ergonomiczne, zapewniając dopasowanie i stabilność w trakcie dowolnego ćwiczenia. Natomiast technologia Fliphook™ sprawia, że elastyczna dwukierunkowa konstrukcja umożliwia mocowanie słuchawek zarówno wewnątrz uszu, jak i za uchem. Ponad to, ciekawym i wygodnym rozwiązaniem są również zastosowane magnesy, które szczególnie sprawdzają się w momencie, kiedy słuchawki nie są użytkowane.

Czas pracy
Bezprzewodowa łączność Bluetooth® umożliwia strumieniowe przesyłanie wysokiej jakości muzyki bez obaw o przewody przeszkadzające w treningu.
Bezprzewodowa łączność Bluetooth® umożliwia strumieniowe przesyłanie wysokiej jakości muzyki bez obaw o przewody przeszkadzające w treningu.

Wodoodporność IPX5
Dodatkowo odporność na zachlapania na poziomie IPX5 sprawia, że JBL Endurance RUN BT niestraszny jest pot czy nawet deszcz w czasie treningu.
Dodatkowo odporność na zachlapania na poziomie IPX5 sprawia, że JBL Endurance RUN BT niestraszny jest pot czy nawet deszcz w czasie treningu.

Specyfikacja techniczna
| Bluetooth: | Bluetooth v.4.1 |
| Bateria: | 120 mAh |
| Czas ładowania: | do 2h |
| Czas pracy: | do 6h |
| Dołączone akcesoria: |
1x nakładka Końcówki w 3 rozmiarach Przewód do ładowania |
| Impedancja: | 20 Hz – 20 kHz |
| Klasa szczelności: | IPX5 |
| Kompatybilność: |
Siri Google Now |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak, Bluetooth |
| Mikrofon: | Tak, Wbudowany |
| Średnica przetwornika: | 8mm |
| Technologie: |
FlexSoft™ TwistLock™ |
| Waga: | 19,7 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Dodatkowe informacje: |
Kompatybilność z Siri bezdotykowe odbieranie połączeń Kompatybilność z Google Now |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
