infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawkiPrzewodoweSłuchawki HP Omen Mindframe Headset Białe
Słuchawki HP Omen Mindframe Headset Białe
Kod produktu: 6MF36AA
Łączność
Przewodowe
Konstrukcja
Nauszne zamknięte
Impedancja
32 Ω
Dźwięk
Przestrzenny 7.1
Czułość
95 dB
Średnica przetwornika
40 mm
Opis
Słuchawki HP Omen Mindframe Headset Białe
Słuchawki idealne dla graczy

Dźwięk dopasowany do Ciebie
Słuchawki dla graczy HP Mindframe Prime to idealne rozwiązanie dla graczy, zapewniające bogaty dźwięk i komfort użytkowania. Wyposażono je w technologię FrostCap i w nauszniki z funkcją pasywnego chłodzenia, które gwarantują wysoką wygodę w trakcie długich rozgrywek. Dodatkowo, wbudowany układ dźwięku przestrzennego pozwala na całkowite zanurzenie się w wirtualnej rozgrywce.

Ciesz się rozgrywką
Doznaj niezrównanego komfortu w trakcie gry. Słuchawki gamingowe HP Mindframe Prime zostały wyposażone w innowacyjną technologię FrostCap, która gwarantuje optymalny komfort podczas długich rozgrywek. Co więcej technologia pasywnego chłodzenia muszli w skuteczny sposób odprowadza ciepło z dala od Twojej skóry w trakcie intensywnych pojedynków.

Pełna przewaga nad przeciwnikiem
Wbudowany układ dźwięku przestrzennego w technologii C-Media Xear stworzy realistyczną przestrzeń audio w trakcie rozgrywek. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na dokładne lokalizowanie źródła konkretnych dźwięków. Usłysz oponenta i nie daj się zaskoczyć.

Specyfikacja techniczna
| Łączność: | Przewodowe |
| Konstrukcja: | Nauszne zamknięte |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Dźwięk: | Przestrzenny 7.1 |
| Czułość: | 95 dB |
| Średnica przetwornika: | 40 mm |
| Pasmo przenoszenia: | 15 - 22000 Hz |
| Złącza: | USB - 1 szt. |
| Mikrofon: | Jednokierunkowy |
| Długość kabla: | 2 m |
| Kolor: | Biały |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja głośności Podświetlane nauszniki |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
