infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawkiPrzewodoweSłuchawki handsfree, mikrofon MDR-EX15AP black
Słuchawki handsfree, mikrofon MDR-EX15AP black
Kod produktu: MDREX15AP/BC(CE7)
Komunikacja bezprzewodowa
nie
Przeznaczenie
Telefonia komórkowa
Konstrukcja
Douszne
Dźwięk
Stereo
Technologie
Tłumienie dźwięków z otoczenia, Hands-free
Kontrola dźwięku
Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Specyfikacja techniczna
| Komunikacja bezprzewodowa: | nie |
| Przeznaczenie: | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja: | Douszne |
| Dźwięk: | Stereo |
| Technologie: | Tłumienie dźwięków z otoczenia, Hands-free |
| Kontrola dźwięku: | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza: | 3,5 mm minijack |
| Mikrofon: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Impedancja: | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.): | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.): | 22 kHz |
| Czułość: | 100 Decybel |
| Długość przewodu: | 1.2 Metr |
| Waga: | 3 gram |
| Pozostałe parametry: |
W zestawie: |
| Opis: |
SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Sony Europe B.V., Oddział w Polsce |
| Adres: | Ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
156,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł