infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaAkcesoriaSłuchawki przewodoweSłuchawki gamingowe Sades Shaman niebieskie
Słuchawki gamingowe Sades Shaman niebieskie
Kod produktu: SA-724/BE
Sades
Konstrukcja
Nauszna
Złącza
1 x miniJack 3,5mm
Impedancja
32 Om
Pasmo przenoszenia
20-20000 Hz
Mikrofon
tak
Czułość
87,5 dB
Opis
Słuchawki gamingowe Sades 724/BE
Perfekcyjny dźwięk

Sprawdzone rozwiązania
Słuchawki Sades 724/BE zostały wyposażóne w membrany 30 mm któe realistycznie odwzorowują dźwięk bez zniekształceń oraz zapewniają głębokie basy. Jednocześnie taka wielkość przetworników nie powoduje masywności słuchawek, dzięki czemu nadal pozostają lekkie i wygodne. Mikrofon na pałąku to najpopularniejsza forma wśród słuchawek dla graczy, taka konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość dopasowania położenia mikrofonu dlatego każda informacja dotrze do twoich sojuszników bez szumów i zakłóceń.

Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | Nauszna |
| Złącza: | 1 x miniJack 3,5mm |
| Impedancja: | 32 Om |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000 Hz |
| Mikrofon: | tak |
| Czułość: | 87,5 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa: | nie |
| Kolor: | czarno-niebieski |
| Waga: | 190 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł