infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki gamingowe OMEN Blast 1A858AA
Opis
Słuchawki gamingowe OMEN Blast (1A858AA)
Dla prawdziwych graczy

Doskonały dźwięk dla niezapomnianych doznań gamingowych
Słuchawki gamingowe OMEN Blast (1A858AA) zapewniają niezrównaną jakość dźwięku, która przenosi Cię wprost do akcji. Dzięki zaawansowanej technologii dźwięku przestrzennego, każda gra nabiera nowego wymiaru, a Ty możesz cieszyć się niesamowitym realizmem i głębokimi basami. Nie przegap żadnego detal, dzięki czystemu i precyzyjnemu dźwiękowi, który pozwala Ci usłyszeć nawet najmniejsze odgłosy.

Zyskaj przewagę za sprawą dźwięku przestrzennego 7.1
Usłysz z każdej strony i wszystko, wiedząc skąd pochodzi dany dźwięk. Słuchawki gamingowe HP Omen Blast zostały wyposażone w funkcję dźwięku przestrzennego 7.1 z zakresem 360 stopni. Dźwięk przestrzenny jest szczególnie istotny w trakcie rozgrywk online. Wiedząc skąd nadchodzi przeciwnik, masz nad nim przewagę.

Funkcjonalność
Ciesz się dźwiękiem wysokiej jakości i dźwiękiem przestrzennym. Wysokiej jakości przetworniki o średnicy 53 mm oraz 24-bitowy przetwornik USB DAC sprawi, że doznania dźwiękowe i muzyczne będą znacznie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Co więcej wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów umożliwi Ci prowadzić niezakłócone rozmowy w trakcie rozgrywek.

Specyfikacja techniczna
| Długość kabla: | 1,2 m |
| Dołączone akcesoria: | Adapter USB do wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: |
Xbox One Windows PlayStation |
| Konstrukcja: |
Zamknięte Nauszne |
| Łączność: | Przewodowe |
| Materiał: |
Skóra ekologiczna Tworzywo sztuczne Pianka |
| Mikrofon: | Tak |
| Regulacja głośności: | Tak |
| System: | Wielokanałowy 7.1 - wirtualne |
| Średnica: | 53 mm - membrany |
| Waga: | 390 g |
| Złącza: |
USB - 1 szt. Minijack 3,5 mm - 1 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Dodatkowe informacje: |
Pilot zdalnego sterowania na kablu Samoregulujący się pałąk |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
