infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki gamingowe Modecom Volcano MC-849 Shield 2 podświetlane
Opis
Słuchawki Modecom VOLCANO MC-849 SHIELD
Stworzone dla graczy

VOLCANO MC-849 SHIELD
Słuchawki MODECOM Volcano Shield to słuchawki z serii Volcano Gaming dedykowanej zapalonym graczom ceniącym sobie komfort i jakość. Lekka i przyjemna konstrukcja nie męczy uszu a zastosowane 50 milimetrowe przetworniki potęgują jakość i przyjemność podczas grania czy słuchania muzyki. Wbudowany mikrofon pozwoli ci dokładnie komunikować się z sojusznikami podczas rozgrywek drużynowych.

Rewelacyjna jakość i czysty dźwięk
Słuchawki Volcano MC-849 Shield gwarantują czysty i wyrazisty dźwięk co pozwoli ci uzyskać przewagę nad przeciwnikiem w rozgrywce. Natomiast do sterowania głośnością dźwięku na kablu od słuchawek został umieszczony pilot. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały wykorzystane do wyprodukowania słuchawek pozwalają ci na wielogodzinne sesje rozgrywek bez uczucia dyskomfortu.

Specyfikacja techniczna
| Czułość: | 117 dB |
| Długość kabla: | 2,2 m |
| Dołączone akcesoria: | Adapter z 3,5 mm na 2x 3,5 mm |
| Impedancja: | 16 Ohm |
| Kolor: | czarny |
| Łączność: | przewodowa |
| Materiał: | nauszników - skóra ekologiczna |
| Mikrofon: | tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000 Hz |
| Regulacja głośności: | tak |
| System: | Stereo 2.0 |
| Średnica przetwornika: | 50mm |
| Waga: | 430 g |
| Zasilanie: | zewnętrzne |
| Złącze: | Minijack 3,5 mm - 1 szt. USB (tylko dla zasilania podświetlenia) - 1 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Dodatkowe informacje: | Regulowany pałąk Podświetlane nauszniki Podświetlenie LED na nausznicach Możliwość wyciszania mikrofonu Ruchomy mikrofon Kabel w oplocie Pilot zdalnego sterowania na kablu |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa