infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki gamingowe Modecom Volcano MC-839 Sword podświetlane
Opis
Słuchawki Modecom VOLCANO MC-839 SWORD
Stworzone dla graczy

VOLCANO MC-839 Sword
Słuchawki MODECOM Volcano Sword to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming stworzonej specjalnie dla zapalonych graczy. Słuchawki o niebywałym komforcie pozwolą ci się cieszyć graniem wiele godzin z rzędu. Słuchawki są lekkie i przyjemne w użytkowaniu a co najważniejsze nie męczą uszu, zastosowane 40 milimetrowe przetworniki potęgują doznania dźwiękowe zarówno podczas grania jak i słuchania muzyki.

Rewelacyjna jakość i czysty dźwięk
Słuchawki Volcano MC-839 Sword gwarantują czysty i wyrazisty dźwięk co pozwoli ci uzyskać przewagę nad przeciwnikiem w rozgrywce. Natomiast do sterowania głośnością dźwięku na kablu od słuchawek został umieszczony pilot. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały wykorzystane do wyprodukowania słuchawek pozwalają ci na wielogodzinne sesje rozgrywek bez uczucia dyskomfortu.

Specyfikacja techniczna
| Czułość: | mikrofonu -42dB |
| Długość kabla: | 2,2 m |
| Dołączone akcesoria: | Adapter z 3,5 mm na 2x 3,5 mm |
| Impedancja: | 16 Ohm |
| Kolor: | czarny |
| Konstrukcja: | Nauszne zamknięte |
| Łączność: | przewodowa |
| Mikrofon: | tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000 Hz |
| Średnica przetwornika: | 40 mm |
| Złącze: | Minijack 3,5 mm - 1 szt. USB (tylko dla zasilania podświetlenia) - 1 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Dodatkowe informacje: | Podświetlane nauszniki Ruchomy mikrofon Pilot zdalnego sterowania na kablu |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Monitor 29" LG 29U511A-B | 2560x1080 (UWHD) | 100Hz | 1ms | IPS| 21:9
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa