infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Strefa graczaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki gamingowe douszne Razer Hammerhead True Wireless X
Słuchawki gamingowe douszne Razer Hammerhead True Wireless X
Kod produktu: RZ12-03830100-R3GI
Razer
Rodzaj
Bezprzewodowe
Łączność
Bluetooth
Konstrukcja
Douszne
Pasmo przenoszenia
20 - 20000 Hz
Impedancja
32 Om
Głośniki
Neodymowe
Opis
Słuchawki gamingowe douszne Razer Hammerhead True Wireless X
Wygoda każdego gracza

Wysoka jakość dźwięku
Słuchawki Razer Hammerhead True Wireless X zapewniają wysoką jakość dźwięku. Dzięki neodymowym przetwornikom doznasz niepowtarzalnych wrażeń dźwiękowych, dzięki którym rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza. Podkład muzyczny zachwyci Cię czystością, a każdy dialog w grze będzie odpowiednio słyszalny. Ponadto słuchawki mogą służyć do kontaktu z innymi graczami. Wysoka jakość dźwięku sprawi, że bez problemu usłyszysz każdego ze współtowarzyszy, co zdecydowanie ułatwi wam kontakt.

Bezprzewodowe połączenie
Słuchawki Razer Hammerhead True Wireless X łączą się z drugim urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Dzięki niej możesz zapomnieć o wciąż poplątanym przewodzie. Ponadto brak okablowania to nie tylko możliwość szybszego i łatwiejszego rozpoczęcia rozgrywki, ale również zdecydowanie większe bezpieczeństwo słuchawek, gdyż brak przewodu sprawia, że nie ma ryzyka przypadkowego uszkodzenia kabli.
Słuchawki Razer Hammerhead True Wireless X łączą się z drugim urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Dzięki niej możesz zapomnieć o wciąż poplątanym przewodzie. Ponadto brak okablowania to nie tylko możliwość szybszego i łatwiejszego rozpoczęcia rozgrywki, ale również zdecydowanie większe bezpieczeństwo słuchawek, gdyż brak przewodu sprawia, że nie ma ryzyka przypadkowego uszkodzenia kabli.

Wbudowany mikrofon
Słuchawki Razer Hammerhead True Wireless X posiadają wbudowany mikrofon, za pomocą którego możesz swobodnie porozumiewać się z innymi graczami. Odpowiednia jakość dźwięku zarówno tego przekazywanego do Twoich słuchawek, jak i docierającego do współgraczy ułatwia komunikację i zmniejsza ryzyko nieporozumienia, szczególnie podczas dynamicznych akcji.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Bezprzewodowe |
| Łączność: | Bluetooth |
| Konstrukcja: | Douszne |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja: | 32 Om |
| Głośniki: | Neodymowe |
| Czułość: | 91 dB |
| Mikrofon: |
Dookólny Wbudowany Tak |
| Złącza: | USB-C - 1 szt. |
| Zasięg: | 10 metrów |
| Kolor: | Czarny |
| Średnica: | Membrany: 13 mm |
| Waga: | 53 g |
| Dodatkowe informacje: | Przetworniki neodymowe |
| Dołączone akcesoria: |
Silikonowe wkłady Kabel USB-A do USB-C Etui ładujące Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Razer (Europe) GmbH |
| Adres: | Alter Teichweg 25, Hamburg, DE, 22081 |
| Email: | https://mysupport.razer.com/app/email_us/params/ |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
