infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaAkcesoriaSłuchawkiSłuchawki Douszne EH123 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMARTPHONE STEREO
Słuchawki Douszne EH123 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMARTPHONE STEREO
Kod produktu: EH123
Esperanza
Łączność
Przewodowa
Złącza
3,5 mm minijack
Mocowanie
Douszne
Impedancja
32 Ohm
Dźwięk
Stereo
Pasmo przenoszenia
20 - 20000 Hz
Opis
Esperanza Słuchawki Douszne EH123
Ergonomiczne słuchawki

Do codziennego słuchania w podróży
Słuchawki douszne EH123 zapewniają czysty i wyważony akustycznie dźwięk, którym możesz cieszyć się wszędzie. Zostały zaprojektowane tak, by idealnie pasować do kształtu Twoich uszu, a tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe sprawią, że będziesz z nich korzystać każdego dnia. Z kolei przyjazna cena czyni je idealnymi słuchawkami dla każdego.

Wiele korzyści
Słuchawki EH123 posiadają standardowe gniazdo audio 3,5 mm i zapewnia dwie zasadnicze korzyści. Po pierwsze zapewnia wyższą jakość dźwięki w przypadku odtwarzania muzyki i rozmów telefonicznych. A po drugie można używać go praktycznie z każdym urządzeniem: laptopem, odtwarzaczem MP3, telefonem komórkowym. Takie urządzenie musi być wyposażone w gniazdo 3,5 mm. W komplecie 2 zapasowe nakładki gumowe różnych rozmiarów.
Słuchawki EH123 posiadają standardowe gniazdo audio 3,5 mm i zapewnia dwie zasadnicze korzyści. Po pierwsze zapewnia wyższą jakość dźwięki w przypadku odtwarzania muzyki i rozmów telefonicznych. A po drugie można używać go praktycznie z każdym urządzeniem: laptopem, odtwarzaczem MP3, telefonem komórkowym. Takie urządzenie musi być wyposażone w gniazdo 3,5 mm. W komplecie 2 zapasowe nakładki gumowe różnych rozmiarów.

Specyfikacja techniczna
| Łączność: | Przewodowa |
| Złącza: | 3,5 mm minijack |
| Mocowanie: | Douszne |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Dźwięk: | Stereo |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon: | nie |
| Technologie: | brak |
| Kontrola dźwięku: | brak |
| Czułość: | 105 dB |
| Długość kabla: | 1,2 m |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Dodatkowe informacje: | Wkładki gumowe tłumiące zewnętrzne hałasy |
| Dołączone akcesoria: | 2 zapasowe nakładki gumowe różnych rozmiarów |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
100%
★★★★
0%
★★★
0%
★★
0%
★
0%
★★★★★
☆☆☆☆☆
bardzo fajne słuchawki za 5 złoty nic wiecej nie potrzeba
Zalety
- cena
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł