infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki dokanałowe bezprzewodowe Lenovo HE01 Czarne Bluetooth 5.0
Słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Lenovo HE01 Czarne Bluetooth 5.0
Kod produktu: HE01B
Słuchawki Lenovo
Bluetooth
Tak, v 5.0
Czas ładowania
1.5 h
Czas pracy
do 8h
Czas pracy na baterii
8 h
Czułość
98dB
Impedancja
32 Ω
Opis
Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE01
dla aktywnych

Dźwięk w biegu
Słuchawki bezprzewodowe HE01 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Idealne nie tylko dla osób aktywnych, ale także dla tych, którzy lubią wygodę podczas rozmów czy słuchania muzyki. Ponad to IPX5 gwarantuje wodoodporność słuchawek. Bateria o pojemności 105mAh zapewnia do 8h słuchania muzyki.

Specyfikacja techniczna
| Bluetooth: | Tak, v 5.0 |
| Czas ładowania: | 1.5 h |
| Czas pracy: | do 8h |
| Czas pracy na baterii: | 8 h |
| Czułość: | 98dB |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Klasa szczelności: | IPX5 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth 5.0 |
| Łączność: | Bezprzewodowa Bluetooth 5.0 |
| Maksymalny czas czuwania: | do 200 h |
| Mikrofon: | Tak, Wbudowany |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Pojemność baterii: | 105mAh |
| Regulacja głośności: | tak |
| Średnica przetwornika: | 10 mm |
| Waga: | 20 G |
| Zasięg: | do 10 m |
| Zawartość opakowania: |
Kabel ładowania micro USB Instrukcja obsługi Słuchawki |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja dystrybutora) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | ERT GROUP SP. Z O.O. SP.K. |
| Adres: | ul. Rusiecka 15A 31-987 Kraków |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5699,00 zł
5399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł