infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki bezprzewodowe z Powerbankiem Media-Tech R-PHONES POWER MT3598 Białe
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Media-Tech R-Phones Power
Doskonała jakość dźwięku stereo

Uwolnij swoje ręce
Media-Tech prezentuje douszne słuchawki Bluetooth 5.0 TWS z przenośną ładowarką/powerbankiem. R-PHONES TWS MT3598 wspierają technologię TWS (True Wireless Stereo) - obie słuchawki łączą się ze sobą tworząc bezprzewodowy zestaw stereo. R-PHONES TWS MT3598 zostały zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych fizycznie, które cenią sobie wygodę użytkowania. Uwolnij swoje ręce i słuchaj muzyki, podcastów, radia internetowego, podczas pracy, spaceru, treningu czy prowadzenia samochodu. Jest to doskonały zestaw dla osób aktywnych fizycznie i nie tylko!

Pełne nowych funkcji
Słuchawki R-PHONES TWS są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników smartfonów, komputerów, notebooków, tabletów i innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Są kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android oraz iOS. Słuchawki posiadają także mikrofon, dzięki czemu bez problemu możesz prowadzić rozmowy głosowe. Czas pracy na pełnym naładowaniu wynosi około 3 godzin (zależnie od podłączonego urządzenia i poziomu głośności), dzięki wykorzystaniu energooszczędnej technologii Bluetooth 5.0. Słuchawki posiadają funkcjonalny przycisk, który umożliwia łatwą obsługę; między innymi: odbieranie połączeń przychodzących, kończenie rozmowy. R-PHONES TWS występują w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej.

Parowanie obu słuchawek (tryb TWS)
MT3598 wspiera technologię TWS (True Wireless Stereo) gdzie obie słuchawki łączą się ze sobą bezprzewodową tworząc bezprzewodowy zestaw stereo.
- Wyłącz interfejs Bluetooth w smartfonie.
- Wciśnij i przytrzymaj przycisk (ok. 3 sekundy) na każdej ze słuchawek, aż zaczną migać na czerwono i niebiesko naprzemiennie.
- Następnie na jednej ze słuchawek wciśnij dwukrotnie przycisk, gdy obie słuchawki połączą się ze sobą usłyszysz komunikat głosowy.
- Włącz interfejs Bluetooth w smartfonie.
- Wybierz na liście “MT3598” , gdy proces zakończy się sukcesem na obu słuchawkach będzie migać wolno niebieska dioda.

Specyfikacja techniczna
| Łączność: | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie: | Akumulator litowo-polimerowy |
| Czas ładowania: | słuchawki - ok. 1 godziny, powerbank - ok 2 godzin |
| Czas pracy: | 3 godziny |
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Profile: | AVRCP, A2DP, HSP, HFP |
| Mikrofon: | tak |
| Technologie: | True Wireless Stereo |
| Zasięg: | 10 m |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary: | 43x17x17mm (pojedyncza słuchawka); 65x120x24 mm (powerbank) |
| Waga: |
słuchawek: 2 x 3g powerbanku: 130g |
| Dołączone akcesoria: | Powerbox |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Media-Tech Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Brzeziny 13B, 05-074 Halinów, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa