infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawkiBezprzewodoweSłuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 czarne
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 czarne
Kod produktu: HT38 Black
Łączność
Bezprzewodowa Bluetooth 5.0
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth 5.0
Pojemność baterii
Słuchawki douszne: 30 mAh, Stacja ładująca: 250 mAh
Czas pracy na baterii
4/5 h
Maksymalny czas czuwania
250 h
Czas ładowania
Słuchawki 1,5 h, Etui 1 h
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 czarne
Przyszłośc na wyciągniecie ręki

Idealne brzmienie
Największą zaletą słuchawek HT38 jest lekka waga wygoda i brak uciążliwych kabli. Uniwersalny kształt dopasowuje się do każdego ucha a kompaktowy rozmiar etui i słuchawek pozwala zabrać je wszędzie bez zajmowania dużej ilości przestrzeni. Mimo małych rozmiarów jakość dźwięku i wrażenia zostają bardzo wysokie.

Wodoodporne
Teraz możesz odebrać telefon czy zmienić piosenkę bez wyciągania smartfona to wszystko dzięki sterowaniu dotykowemu. Słuchawki HT38 są wyposażone w sterowanie dotykowe które umożliwia nam sterowanie telefonem bez jego wyciągania, na przykład kiedy chcemy odebrać połączenie wystarczy przytrzymać przycisk uruchamiania przez 1 sekunde, z kolei kiedy chcemy odsłuchać poprzedni utwór z naszej playlisty należy go przytrzymać przez 3 sekundy.

Bateria i użytkowanie
Bateria słuchawek HT38 pozwala na 5 godzin słuchania muzyki a jeśli naładujesz w pełni etui możesz cieszyć się grą słuchawek przez nawet 18 godzin. Słuchawki są kompatybilne z systemami IOS, Android i Windows oraz z prawie wszystkimi urządzeniami mobilnymi więc nie musisz się martwić o dopasowanie.

Wygoda i komfort
Niska waga, mały rozmiar i ergonomiczny kształt pozwalają niemal zapomnieć ze masz słuchawki w uszach. Wygoda podczas użytkownia HT38 jest na tyle duża że można używać ich cały dzień bez wyjmowania ich z uszu.

Specyfikacja techniczna
| Łączność: | Bezprzewodowa Bluetooth 5.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth 5.0 |
| Pojemność baterii: |
Słuchawki douszne: 30 mAh Stacja ładująca: 250 mAh |
| Czas pracy na baterii: | 4/5 h |
| Maksymalny czas czuwania: | 250 h |
| Czas ładowania: |
Słuchawki 1,5 h Etui 1 h |
| Czas pracy: | Jedno ładowanie 4/5 h |
| Regulacja głośności: | tak |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Czułość: |
20 Hz-20 KHz 90 dB |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Średnica: | Średnica sterownika: 13mm |
| Mikrofon: | Tak, Wbudowany |
| Zawartość opakowania: |
Słuchawki Etui ładujące |
| Zasięg: | do 10 m |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: | 50 x 21 x 50 mm |
| Dodatkowe informacje: |
Redukcja szumów Sterowanie dotykiem |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
546,30 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Oryginalny wkład tusz HP 304 zestaw czarny + trójkolorowy CMYK 3JB05AE
119,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kingston Dysk SSD A2000 250GB M.2 2280 PCI-e NVMe 2000/1100MB/s
163,90 zł
