infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
RTV, AGD i FotoSprzet audio/videoGłośniki bluetoothPrzenośny głośnik JBL Xtreme 2 Camouflage
Przenośny głośnik JBL Xtreme 2 Camouflage
Kod produktu: JBLXTREME2SQUADEU
JBL
Moc głośników (RMS)
40 W
Zasilanie
Akumulatorowe, 10000 mAh li-ion
Łączność bezprzewodowa
Bluetooth
Klasa szczelności
Wodoodporność IPX7
Złącza
Wejście liniowe Audio - 1 szt., USB - 1 szt.
Pasmo przenoszenia
55 Hz - 20 kHz
Opis
Przenośny głośnik JBL Xtreme 2
Dopracowany w każdym szczególe

Bezprzewodowe przesyłanie danych przez Bluetooth
Połącz bezprzewodowo z głośnikiem nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzaj głęboki dźwięk stereo.

15 godzin odtwarzania
Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia nawet 15 godzin odtwarzania muzyki i umożliwia ładowanie Twojego urządzenia za pomocą portu USB.
Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia nawet 15 godzin odtwarzania muzyki i umożliwia ładowanie Twojego urządzenia za pomocą portu USB.

Wodoodporność
Głośnik Xtreme 2 może towarzyszyć Ci na plaży i na basenie. Nie musisz martwić się o zachlapanie ani zanurzenie w wodzie.
Głośnik Xtreme 2 może towarzyszyć Ci na plaży i na basenie. Nie musisz martwić się o zachlapanie ani zanurzenie w wodzie.

Zestaw głośnomówiący
Odbieraj krystalicznie czyste połączenia z poziomu głośnika za dotknięciem jednego przycisku, korzystając z funkcji tłumienia zakłóceń i usuwania echa.
Odbieraj krystalicznie czyste połączenia z poziomu głośnika za dotknięciem jednego przycisku, korzystając z funkcji tłumienia zakłóceń i usuwania echa.

Specyfikacja techniczna
| Moc głośników (RMS): | 40 W |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, 10000 mAh li-ion |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Klasa szczelności: | Wodoodporność IPX7 |
| Złącza: |
Wejście liniowe Audio - 1 szt. USB - 1 szt. |
| Pasmo przenoszenia: | 55 Hz - 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu (S/N): | > 80 dB |
| Czas pracy: | Do 15 godzin |
| Czas ładowania: | 3,5 godziny |
| Wymiary: | 136 x 288 x 132 mm |
| Waga: | 2,39 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Funkcja powerbanka Możliwość łączenia głośników za pomocą JBL Connect Funkcja zestawu głośnomówiącego |
| Dołączone akcesoria: |
kabel do ładowania Pasek do przenoszenia |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
